четвер, 08.06.2023

Єдиний соціальний внесок

Лист Міністерства соціальної політики України та протокол засідання Робочої групи з підготовки пропозицій щодо зниження ставки єдиного соціального внеску від 15.12.2011 р.

 

Пропозиції Чортківської районної асоціації підприємств малого та середнього бізнесу

 

Зарахування єдиного податку в рахунок єдиного соціального внеску

 

Березинець І. щодо законопроектів стосовно зниження ставки єдиного соціального внеску

 

Т. Дяків: обгрунтування необхідності відміни штрафних санкцій та списання боргів суб'єктів спрощеної системи оподаткування перед ПФУ

 

Пропозиції КРЦ "Ділова ініціатива" до законопроекту ГО "ФОРТЕЦЯ" щодо єдиного соціального та пенсійних внесків

 

Пропозиції пані Анастасії з Івано-Франківської області щодо єдиного соціального внеску

 

Пропозиції Т.Дякова до законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України", реєстр.№ 8217

 

Валерий Ильин о налогообложении предпринимателей на общей системе

 

Пропозиції Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання»

 

Пропозиції представників підприємницьких організацій Тернопільської області щодо єдиного соціального внеску

 

Пропозицыї В.Щербини та Т.Дяківа до законопроекту про внесення змін до ЄСВ

 

В.Щербина: додаткові аргументи для обгрунтування необхідності зменшення ЄСВ для малаго бізнесу

Шановна пані Оксано.

Для Вашої зустрічі з керівництвом робочої групи з підготування першої частини 14-го розділу ПКУ вважаю корисним надати Вам додаткові аргументи для обгрунтування Вашої позиції і позиції малаго та середнього бізнесу. Думаю, що Вам відомі ці аргументи, бо я вже тривалий час намагаюся подавати їх усіма можливими способами і куди тільки можливо. Нещодавно до цієї аргументації (з різних приводів і в різних пропорціях) почали вдаватися і політики: Ксенія Ляпіна, Наталія Королевська і навіть Сергій Терьохін. Проте їх не можна розділити, бо вони нероздільно пов’язані між собою самою суттю економічного процесу і вимагають системного підходу в застосуванні.

 

В.Щербина та Т. Дяків: Обгрунтування необхідності обмеження бази нарахування єдиного соціального внеску у певних видах економічної діяльності розміром мінімальної зарплати

ВГО „Фортеця” підготувало проект змін до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” і вважає, що його слід подавати на розгляд ВРУ в пакеті з законопроектом  частини першої Розділу XIV ПКУ.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) нерозривно пов'язаний з розміром нарахованої зарплати і для певних видів економічної діяльності є визначальним фактором їх прозорого функціонування, а відповідно і оподаткування.

 

Пропозиції Чернівецької обласної громадської організації "Асоціація ринків Буковини"

 

Звернення Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців щодо Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування"

Шановна Оксано Петрівна!

По результатам обговорення на вчорашній зустрічі пропозицій щодо змін та пропозицій до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" 23 грудня, було проведено засідання правління Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців.

 

Предложения Потапенко Олега по единому налогу и единому социальному взносу

 

Підприємці Львівщини щодо внесення змін Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

Шановний Оксана Петрівна, дуже велике прохання донести необхідність змін до загальної системи фізичних осіб. За умов, що склались, скористатись Єдиним податком у запропонованому вигляді, основна маса реально працюючих осіб звичайно не зможе . Тому просимо внести зміни до загальної.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт