середа, 22.03.2023

Звернення Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців щодо Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування"

Шановна Оксано Петрівна!

По результатам обговорення на вчорашній зустрічі пропозицій щодо змін та пропозицій до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" 23 грудня, було проведено засідання правління Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців.

Членами правління одноголосно було прийнято рішення просити Вас:

1. Дослідити яку суму недоотримає пенсійний фонд від звільнення платежів пенсіонерів до пенсійного фонду.

2. Запропонувати на цю суму зменьшити платіж для всіх підприємців, замість пенсіонерів.

3. Якщо Вам одноосібно важко вести переговори в такому руслі, просимо організувати зустріч (як це робилось неодноразово) представників керівників спілок підприємців різних регіонів з депутатами, представниками Уряду та пенсійного фонду.Аргументація такої пропозиції: Нам часто розповідають про пенсіонерів-підприємців, які торгують "дрібничками" і не спроможні платити до пенсійного фонду. Але всім відомо, що більшість таких "бабусь" торгують без дозвільних документів і податківці їх не зачіпають, як і підприємці нічого до них не мають, так як ці "підприємці" для них не складають конкуренції. Другий аргумент, що вони вже заробили собі пенсійний стаж. Так, їм повезло народитися на 2-3 роки раніше тих, кому по 50-54 роки. В кого зних немає пенсійного стажу? Але для них збільшать пенсійний стаж, пенсійний вік, коли введуть накопичувальну пенсію, накопичити вони не встигнуть. Тобто, зараз такі підприємці змушені платити до пенсійного фонду, але пенсії мати не будуть. А що робити молодим підприємцям, у яких маленькі діти (школярі, студенти), вони не мають інших доходів. Всі підприємці просто стануть неконкурентноспроможними в порівнянні з підприємцями-пенсіонерами, які мають вже дорослих дітей, стабільний прибуток в вигляді пенсії (хоча б сплатити за квартиру та на кусок хліба у них завжди будуть кошти), та ще й не будуть платити до пенсійного фонду ( мова йде не про "бабушок", а підприємців, які іноді торгують краще за багатьох). Такі підприємці будуть "давити" цінами молодших за віком конкурентів. Це недобросовістна конкуренція.

Бердичівські підприємці просять Вас, шановна Оксана Петрівна, виважено підійти до такого важливого питання і прислухатися до нашої схвильованості. Нас давить Уряд. А тепер свої непродуманими пропозиціями можуть прискорити банкрутство більшості з нас.

 

За дорученням більше 2000 тисяч підприємців,

з повагою голова Бердичівської регіональної асоціації приватних підприємців

Просянова Л.Т.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт