вівторок, 21.03.2023

Звернення до Виконуючого обовязки Президента України Турчинова О.В. щодо відновлення повноважень Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва


Виконуючому обов’язки

Президента України

О.В. ТУРЧИНОВУ

Шановний Олександре Валентиновичу!

Указом Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 09.12.2010 № 1085/2010 року функції Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва було передано Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, в зв’язку з ліквідацією.

30 березня 2012 року Указом Президента «Деякі питання діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва» було відновлено діяльність ліквідованого органу.

Проте, в складі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України й досі функціонує Департамент державної регуляторної політики та розвитку підприємництва, який фактично дублює повноваження Держпідприємництва України.

Зважаючи на вищезазначене та з метою дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» всіма органами влади, просимо Вас відновити повноваження Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, як незалежного центрального органу виконавчої влади та скасувати дублюючі повноваження у Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                              Дмитро КУЦЕНКО

 

Відповідь на звернення

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт