субота, 08.08.2020

Лист міністру економіки України із зауваженнями до пректу Правил започаткуваннянадання юридичними особами (комерційними агентами) послуг з переказу коштів на підставі агентських договорів

Першому віце-прем'єр-міністру України

Міністру економічного розвитку

та торгівлі України

А.П. КЛЮЄВУ

 

Шановний Андрію Петровичу!

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» опрацювало проект Правил започаткування надання юридичними особами (комерційними агентами) послуг з переказу коштів на підставі агентських договорів та звертає увагу на те, що прийняття цих Правил у запропонованій редакції призведе до монополізації ринку переказів за допомогою ПТКС, через наявні нерівні умови роботи між агентами банків та фінансовими компаніями, що отримали відповідну ліцензію та є членами ВПС, закриття частини діючих агентів банків та істотного збільшення собівартості послуг, які надають агенти банків. Як наслідок, збільшиться вартість послуг переказу коштів.

Враховуючи зазначене вище, просимо не погоджувати проект рішення Національного банку України, який розглядається як регуляторний акт, без внесення до нього пропозицій, які додаються.

Додаток:

- порівняльна таблиця до Правил започаткування надання юридичними особами (комерційними агентами) послуг з переказу коштів на підставі агентських договорів – на 4 арк.

 

З повагою,
Голова Всеукраїнського об'єднання
малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                  Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт