Щодо обрання наглядової ради за принципом представництва
Дякую за надану інформацію. Але я так і не зрозуміла : як це обрання за принципом представництва? У нас 12 акціонерів. Дякую за пояснення.
З повагою Ганна Григорівна.
Доброго дня, принцип представництва означає, що залежно від кількості належних акціонеру акцій він може надати відповідну кількість представників від себе до наглядової ради.
Відсоток акцій, належних акціонеру, необхідний для можливості пропонування представників до наглядової ради встановлюється Статутом акціонерного товариства та/або у Положенні про Наглядову раду акціонерного товариства.
З повагою, Манжелій Андрій
юрист Всеукраїнського об’єднання
малого та середнього бізнесу «Фортеця
Дякую за надану інформацію. Але я так і не зрозуміла : як це обрання за принципом представництва? У нас 12 акціонерів. Дякую за пояснення.
З повагою Ганна Григорівна.
Доброго дня, принцип представництва означає, що залежно від кількості належних акціонеру акцій він може надати відповідну кількість представників від себе до наглядової ради.
Відсоток акцій, належних акціонеру, необхідний для можливості пропонування представників до наглядової ради встановлюється Статутом акціонерного товариства та/або у Положенні про Наглядову раду акціонерного товариства.
З повагою, Манжелій Андрій
юрист Всеукраїнського об’єднання
малого та середнього бізнесу «Фортеця




