субота, 27.06.2026

Чи збережеться свідоцтво платника ПДВ після переходу на спрощенку у 3-ю групу з 2012 р.?

Добрий день, пані Оксано. ФОП на загальній системі з ПДВ в 2011 р.(перейшов на загальну систему задля збереження ПДВ). Чи збережеться у мене свідоцтво платника ПДВ після переходу на спрощенку у 3-ю групу з 2012 р.? Чи треба буде нагнати 300 тис. на 5% від валу починаючи з наступного року? За 2011 р. на суму 300 тис. не виходжу, а без ПДВ працювати не можу, позаяк 95% клієнтів потрібна податкова накладна. Дякую за відповідь і бажаю натхнення в Вашому нелегкому труді.

З повагою,

Володимир, м. Дніпропетровськ.


Шановний Володимире, якщо Ви напишете заяву на 3% і не будете здавати своє свідоцтво платника ПДВ, то зможете працювати з ПДВ і надалі.

З повагою,

Оксана Продан

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт