п'ятниця, 09.06.2023

Звернення Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" до Голови ВГО "Фортеця" щодо необхідності протидії прийняттю урядового законопроекту «Про внесення змін до ПКУ та інших законодавчих актів України"

 ГОЛОВІ ГО «Фортеця»


Продан О.П.

 

Всеукраїнська професійна спілка працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" розглянула законопроект Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України.

Ми обурені діями нової влади, яка не змінила курс економіки України на дії, а лише на словах займається популізмом.

Так Прем'єр-Міністр України А. Яценюк відповідально заявляє про реформування податкової системи та прозорість оподаткування, натомість розглянутий законопроект повертає нас до Податкового майдану та збільшує податкове навантаження як на бізнес, так і на фізичних осіб-громадян України, які і так не мають достойного життя.

Ми хочемо виступити категорично проти наступного:

1. Ст. 151 проекту закону та перехідних положень, якими відміняється зменшення податку на прибуток до 16%.

2. Ст. 164.2.8 – збільшення податку на депозити шляхом включення в оподаткування прибутку.

3. 164.2.19 – оподаткування пенсій. Ми повинні реформувати Пенсійну систему, а не обкрадати пенсіонерів, зобов'язуючи їх сплачувати податок на пенсію.

4. Відміну зменшення ставки ПДВ.

5. Зазначений проект закону також передбачає збільшення ставок по акцизному податку, утилізацію, тимчасового зберігання радіоактивних відходів, добуванню корисних копалин, плати за землю, користуванню радіочастотними ресурсами, використанню води, використанню лісових ресурсів.

6. Обтяжується та обмежується діяльність СПД, які застосовують спрощену систему оподаткування. Ми підтримуємо членів організації, наших активістів щодо недопущення введення РРО та книги витрат, що передбачають ст. ст. 296.1.1, 296.10 законопроекту.

Просимо всіх виступити категорично проти запропонованих змін до ПКУ та блокувати голосування депутатів по даним питанням.

З повагою,

Голова                                                                                                                                              Н.Д. Кожевіна

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт