п'ятниця, 09.06.2023

Єднання опрацьовує законопроекти

Всеукраїнська професійна спілка працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» провела моніторинг законопроектів, що знаходяться на розгляді в комітеті з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, та пропонуємо прийняти наші пропозиції щодо законотворчості з питань малого та середнього підприємництва.

1. Наша Профспілка просить підтримати та терміново, до прийняття Державного Бюджету на 2014 рік прийняти законопроект № 0933 від 12.12.2012 року «Про внесення змін до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» щодо відмін плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру, так як це є значною статтею витрат підприємців, оскільки практично всі підприємства, установи та організації вимагають від підприємців дані документи при вчиненні будь-яких дій.
2. Також просимо підтримати та прийняти законопроекти № 1249 від 11.01.2013 року «Про спрощену процедуру державної реєстрації суб’єктів малого підприємництва» щодо реєстрації СПД шляхом відкриття банківського рахунку в установі банку, а також № 2258а від 07.06.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» - право вести діяльність без печатки.
3. Окрім цього, аналізуючи законодавство держав, що розвиваються, пропонуємо внести зміни до ч. 2 ст. 134 Земельному Кодексі України та відмінити земельні торги для фізичних осіб-підприємців, якщо земельна ділянка надається для ведення підприємницької діяльності в розмірі до 0,005 га, так як це полегшить відкриття власної справи.

 

З повагою,

Голова                                                                                                                                              Н.Д. Кожевіна

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт