п'ятниця, 09.06.2023

Новини Спілки підприємців "Стіна ", 26.03.2012 р.

1. Прокуратура перевіряє податкову - у м. Хмільник, м. Калинівка, м. Казатин порушено кримінальні справи, щодо непроведення перевірки податківцями підприємств при їх ліквідації, щодо неподання позову до суду щодо сплати заборгованності за рахунок майна боржника. Затягуються "гайки" при спробах "поховати" підприємства нерозумними способами.

2. Парламентом в першому читанні було прийнято законопроект, відповідно до якого: перелік місць, де куріння заборонено повністю, поповнюється закритими приміщеннями закладів громадського харчування та приміщеннями закладів культури; норму про виділення 50% площі закладу громадського харчування для некурців скасовано; у приміщеннях, закладах і т.д., де куріння взагалі заборонено, але допускається в спеціально обладнених для цього місцях (в межах цих приміщень), то власники (уповноважені ними особи, орендарі) можуть або заборонити в них куріння, або відвести для цього спеціальне місце (має бути обладнане витяжною вентиляцією для видалення тютюнового диму); необладнання місць для куріння вентиляцією і нерозміщення наочно інформації тягне за собою штраф у розмірі 3400 гривень; невжиття заходів до припинення куріння в місцях, де це заборонено, за проектом буде каратися штрафом від 1000 до 10000 гривень; розміщення попільничок, невжиття заходів до припинення куріння на підприємствах громадського харчування, а також невжиття заходів до припинення куріння поза спеціально відведених для цього місць загрожує штрафами в розмірі від 1000 до 10000 гривень. (Законопроект №9474)
3Обласна державна адміністрація оголошує прийом документів на участь у конкурсному відборі на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів. За минулі періоди даною програмою скористалось 4 члени Спілки підприємців Стіна, на їх думку - це єдина програма по відшкодуванню - де не має корупційної складової у вигляді відкату та не має складністі з отриманням.

4. Президент 23 березня призначив Петра Порошенка Міністром економічного розвитку і торгівлі.

5. Податкова "дубинка" - новий КПК для правоохоронців

6. Штрафи за "недобір" інвалідів збільшать у 5 разів, відповідно від 850 до 1,7 тис.грн.(Законопроект № 9438.)

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт