п'ятниця, 09.06.2023

Новини Спілки підприємців "Стіна "

1. Вінницька міська рада оприлюднила регуляторний акт, щодо обмеження режиму роботи комерційних закладів. По данному питанню проведено засідання Ради підприємців, у ході якого завдяки активної позиції  підприємців М.Кіракосян, Н.Поблоцької та голови ради Л.Марцинковського - даний проект не буде впроваджений. Рада підприємців зміцнила власні позиції - відтепер члени Ради будуть вирішувати - чи застосувати обмеження режиму роботи, внаслідок скарг громадян (чи є взагалі - адекватними дані скаржники).

2. Шановні члени спілки нагадуємо (повторно)!
За інформацією отриманої від начальника обласного управління у справах захисту прав споживачів  Бориса Петрука та від органів податкової служби - по області здійснюється інвентаризація - відвідування представниками даних служб торговельних закладів, щодо виконання підприємцями вимог Постанови КМУ №878 від 29 вересня 2010 року, яка передбачає:
для суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг, які відповідно до закону використовують реєстраторирозрахункових операцій, з січня 2012 повинні здійснити перехід на обов'язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги).
Відповідальність передбачена ст.155 КпАП України( АДМІНШТРАФ - від 17 до 170 грн.).

3. Костянтин Григоришин придбав "Вінницяобленерго", у члена спілки уже на цьому тижні були працівники Обленерго із пропозицією переоформлення угод на електропостачання. Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила на березень роздрібні тарифи на електроенергію для споживачів енергопостачальних компаній (крім населення) на 4% до 72,62-93,02 коп./ кВт-год.

4. Увага! Чекаємо нових мінімальних цін на горілку!!! Дане питання тримається на контролі членом спілки - Маргаритою Кіракосян та Компанією МЕТРО. Члени СПІЛКИ одразу будуть повідомлені, коли буде отриманий новий індикатив.

5. Здійснена робоча поїздка до представника проекту PUM. В результаті проведених переговорів досягнуті наступні домовленності:
про допомогу члену спілки - Стоматологічній кліниці "Рапід" у реалізації соціального проекту, щодо лікування інвалідів на візках;
про співпрацю із членами Спілки підприємців "Стіна"
Просимо осіб зацікавленних у участі в проекті, вивчити презентацію PUM та зателефонувати в офіс Спілки - 69-23-16.

6. Відбулась робоча поїздка у м.Львів керівника Центру КСВ (створеного членами Спілки підприємців Стіна) Олександра Сологуба. Протягом 5 днів навчання у гостинному Львові, бізнес-асоціації України вдосконалювали систему стратегічного, поточного та фінансового планування, визначались з адвокат-кампаніями, для проведення яких вдосконалюється діючий і запрошується додатковий кваліфікований персонал. У ході  поїздки:

досягнута домовленність із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, щодо спільної реалізації соціального проекту Центру КСВ по залученню коштів від населення;
вивчена робота Львівського IT- кластеру, з метою реалізації даного проекту у м.Вінниці.

Дану зустріч проводив Центр міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), який запросив директора департаменту економіки Вінницької міської ради Галину Якубович провести презентацію по стратегічному плануванню.

7. Пропонуємо для розгляду недоліки законопроекту - "Мораторій на перевірки", коментує  голова СП Стіна Олександр Печалін:
- обмеження дій законопроекту по даних критеріях: Дія цього Закону поширюється на фізичних осіб – підприємців, які не зареєстровані платниками податку на додану вартість, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику відповідно до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (далі – фізичні особи – підприємці) приводить до того, що на даний час є 55 постанов КМУ по затвердженню критеріїв ступеню ризиків (дивись ст.5) , дані постанови не дадуть скористуватись законом більш ніж 50% підприємців.
-  податкова та інші органи на свій розсуд будуть тлумачити поняття: у сфері господарської діяльності - це, ми з Вами - проходили не одноразово.

8. Член спілки агенція нерухомості "ОЛІМП" зацікавлений у реалізації проекту із соціального маркетингу, просимо членів спілки надати інформацію у центр КСВ, щодо цікавих соціальних проектів, які потребують фінансування.

9. Шановні члени Спілки підприємців "Стіна", нами було відправлено повідомлення про підтвердження підписки на розсилку з НОВОГО серверу розсилки FEEDGEE. Для згоди на отримання наших листів, Вам потрібно тільки відкрити та ознайомитись із повідомленням.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт