п'ятниця, 09.06.2023

Новини Спілки підприємців "Стіна ", 10.02.2012 р.

1. Вчора(09.02) Ленінським райсудом винесено постанову притягнення до адміністративної відповідальності заступника директора ПП «Гермес» Олега Оверчука. Пана Олега визнано винним за статтею 185  КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції  при  виконанні  ним  службових  обов'язків» і признанечно штраф у вигляді сплати до держбюджету 255 гривень. Пан Олег має намір оскаржити цю постанову.

Водночас 22 січня у Вінницькому окружному адміністаривному суді призначено слухання справи щодо протиправних дій співробітників БЕП УМВС у Вінницькій області.

Нагадаємо, що 26 січня в офісі ПП «Гермес» групою співробітників БЕП було проведено перевірку фінансово-господарської діяльності, в ході якої вилучено всі документи, печатки, комп’ютерну техніку цього підприємства. ПП «Гермес» вважає дії обласного БЕПу незаконними через те, що у співробітників міліції не було направлення, оформленого належним чином, та постанови суду для проведення вилучення. Як стверджує Олег Оверчук, вилучення документів, печаток, грошей, офісної техніки відбулося без будь-якого опису чи протоколу.

2. В міській податковій відбулась зустріч голови ДПС у Вінницькій області І.В.Зеленко з членами Громадської Ради при ДПА у Вінницькій області та представниками громадських об'єднань, для підписання меморандуму  про співпрацю податківців із громадською радою при ОДА та Асоціації платників податків у Вінницькій області. На зустрічі був присутній губернатор М.В.Джига. Говорили дуже довго, про те - як прозоро буде працювати податкова, та як вона повернеться назустріч платникам податків. Першим цю маячню потурбував Г.Поліщук - голова бізнес-клубу Moneyfest, - він запитав у губернатора: "Як це - коли по всій країні душать бізнес, у нас в області цього не буде? І що вони інопланетяни, які прилетіли в нашу країну боротись із корупцією?" Після цього виступив Ігор Марчук - голова бізнес-клубу ВКУПІ - він висловив недовіру голові ради підприємців при губернаторі Аллі Алєксенцевій та задав ряд цікавих запитаннь:

- де план на рік громадської ради?

- чому відбувається гра одного актора Алєксенцевої, а його пропозиції взагалі не розглядались?

- який результат діяльності ради і чому не має зв'язку із громадськістью?

Алєксенцева відповіла:

- що це навпаки - І. Марчук хоче піаритись, а вона проводить виїздні наради - сама.

Далі виступили представники ще двох громадських організацій, які толерантно пояснили, що голова Громадської Ради повинна розбиратись у проблемах не тільки підприємців, які торгують на ринках.

Думка голови спілки підприємців Стіна - Печаліна Олександра: Раді потрібен інший керівник - однозначно, за наступних причин:

1.Керівник повинен бути діючим підприємцем-практиком

2.Керівник повинен мати конкретний результат своєї діяльності до призначення на посаду (якщо підприємець - то показати бізнес досягнення), якщо громадський діяч - то показати кількість членів організації, яких він представляє

3.Керівник повинен розуміти що Рада це коллегіальний інструмент лобіювання інтересів підприємців, а не сольна партія

3. В кращому конференц-залі міста "Панорама" відбулась зустріч підприємців, з метою розробки технічного рішення скриньок Міжнародного фонду "Без кордонів" для прийому благодійних пожертвувань. Просимо підприємців, які мають можливість розміщення скриньок для прийому благодійних пожертвувань зателефонувати 0637781616

4 Увага! термін мораторію на фактичні перевірки продовжено на 2-й квартал, голова ДПСУ області запевняє, що фактичні перевірки не  проводятся, але її думку ігнорують підлеглі. На минулому тиждні  у підприємця спілки підприємців Стіна була здійснена фактична перевірка, у ході якої ніби-то підприємець продав ліву пачку цигарок. Причому закупка цих цигарок відбулась за день до проведення перевірки. Підприємець із власною юридичною службою виявив великий сумнів у законності дій податківців і буде відстоювати власні права. Просимо ДПСУ, яка отримує нашу розсилку, розібратись із діями працівників Департаменту контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Представникам преси (яка також отримує нашу розсилку) спілка готова надати інформацію про "брудні методи роботи" працівників даного департаменту.

5. У п'ятницю о 16-00 Спілка підприємців провела роботу по організації мобільної групи КИЇВСЬКА, на наступному тижні відбудеться зустріч інших груп за наступним графіком роботи мобільних груп

6. Графік семінарів та тренінгів на I квартал 2012р.

7. Графіки перевірок:
Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області

8. Нове місцезнаходження "Cпілки підприємців "Стіна": вул. Поліни Осипенко, 9., Увага! Скасовано номер телефону-факсу - 35-54-54. За даною адресою створюється бізнес-центр, 3-х поверхова будівля (загальна площа -700 м.кв., колишній офіс компанії СМАРТ). Запрошуємо до співпраці - фахівців із земельних питань, бухгалтерського обслуговання, аудиторів, проектантів (є ще вільних 80 м.кв.)

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт