п'ятниця, 09.06.2023

Щодо надання допомоги підприємцю С. Крохіну

Шановні  підприємці України!

 

Ми, керівники громадських організацій Черкаської області  та підприємці міста Черкаси заявляємо, що неприпустимо вже два  місяці тримати під вартою в м. Києві  на нашу думку, за сфабрикованою справою громадського діяча, чесну і порядну людину, власника Черкаського авторинку, Крохіна Сергія Анатолійовича.

Ми, звертаємося до  підприємців України з закликом не допустити того, щоб правоохоронні органи підміняли боротьбу з корупцією та злочинністю на переслідування  чесних та порядних людей.

Вважаємо, що в подальшому не можна замовчувати нездорові тенденції та факти, які  можуть визвати нестабільність в суспільстві.

Крохін С.А. має сім гектарів землі. Частина вже забудована сучасними магазинами, де працюють приватні підприємці. При розвинутій інфраструктурі оренда торгового місця від 3,00 грн. до 16.00 грн. за квадратний місяць  у місяць. В цю ціну входить все і охорона також.  Навіть під час кризи він продовжує  поступово будувати ринок. Але за браком коштів швидко не виходить. Тому, коли підприємці з м. Бровари запропонували побудувати  станцію техобслуговування для себе на його території , Крохін С.А після деяких коливань,  погодився. Переоформив на них  землю в ДЗК в суборенду на 49 років під недобудованим об’єктом (підведені комунікації та збудований цокольний етаж).

9 березня 2011р. під час підписання угоди власник та директор ТОВ «Авторинок» був затриманий співробітниками УБОЗу  м.Київ і досі перебуває в Лук’янівському СІЗО за сфабрикованим звинуваченням в корупції. Спроба трактувати отримання коштів відповідно до господарської угоди між двома суб’єктами господарювання як хабар є справжнім «ноу-хау» слідства.

Не зважаючи на те, що відомі лідери громадських організацій  такі як Продан О.П.  та народний депутат України Ляпіна К.М. зверталися з клопотанням змінити міру запобіжного заходу на підписку про невиїзд, Крохіна С.А. вже два місяці тримають в Лук’янівській тюрмі. Його, вихованця Київського Суворовського училища, Сумського військового училища, офіцера запасу тримають зараз в камері з вбивцями, наркоманами та іншими злочинцями. В камері на 30 осіб знаходиться 53 особи. Він страдає на хронічну гіпертонію, має великій камінь в жовчному міхурі і готувався на операцію.

. Крохін Сергій Анатолійович – не посадова особа і не державний службовець, він простий підприємець, який збудував ринок на тому місці, де було сміттєзвалище. І зараз, коли там збудовані магазини, територія заасфальтована, розвинута інфраструктура, власника, на нашу думку, хочуть посадити, а ринок конфіскувати.

Крохін С.А. продовжував будувати ринок. Для цього взяв кредит и  все особисте майно заклав в банк. Зараз не можна продати навіть квартиру, щоб оплатити послуги адвокатів, а прибуток, який приносить невеличкий ринок спрямовується на погашення кредиту.

Ми знаємо Крохіна С.А. як громадського діяча, який завжди відстоював Закон та законність. Він добре знає закони і постійно працює над вдосконаленням законодавства, яке регламентує підприємницьку діяльність. Крохін С.А. грамотний і порядний громадянин, його поважають підприємці міста  та лідери громадських організацій.  Якщо таких  людей, як Крохін С.А. сажати за грати, то страшно подумати, що буде з Державою!

Тому, звертаємося до підприємців України допомогти витягнути нашого колегу, підприємця   з тюрми.

Шановні  підприємці! Хто  бажає допомогти  Крохіну С.А.  може надати благодійну допомогу  на картковий рахунок № 6762462054475022  Крохіна Людмила Сергіївна.

Увага! На картковий рахунок переводити кошті  готівкою лише з будь – якого відділення Приватбанку. 

Для переведення коштів в безготівковій формі  надаємо слідуючи реквізити:

Одержувач: ПриватБанк

Найменування банку: ПриватБанк

№ рахунку 29244825509100

МФО - 305299, єдрпоу: 14360570

Підстава платежу : Крохіній Людмилі Сергіївні , інд.код 2348605807,р/р  6762462054475022, благодійна допомога

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт