п'ятниця, 09.06.2023

Резолюція Круглого столу на тему: Вплив на розвиток підприємництва запровадження «Нової моделі» ведення бізнесу в Україні

Резолюція

Круглого столу на тему : Вплив на розвиток підприємництва запровадження

«Нової моделі» ведення бізнесу в Україні

09.08.2012р.

м.Черкаси

Ми, учасники круглого столу відмітили, що малий та середній бізнес України потерпає від безсистемної та здирницької політики держави.

Малий бізнес роками захищався, але настав час змінити стратегію і пред'явити свої вимоги до політиків та влади.

З метою збереження малого та середнього бізнесу в Україні та створення сприятливого середовища для його розвитку, вважаємо за необхідне :

1. Підтримати  Вимоги підприємців, щодо зміни системи умов ведення бізнесу в Україні, які були схвалені на другому Всеукраїнському з’їзді малого та середнього бізнесу в травні 2012року.

2. Звернутися до усіх політичних сил з пропозицією забезпечити запровадження в Україні системних умов ведення бізнесу , які вже визначені підприємцями.

3.  Спільно з політичними партіями та кандидатами в народні депутати провести «круглі столи»  в місті  Черкаси та інших містах області по представленню «Нової моделі ведення бізнесу в Україні».

4. Запропонувати  політичними партіями та кандидатам  в депутати до ВРУ включити «Нову модель ведення бізнесу в Україні» в свої передвиборчі програми.

5. Заключити Меморандуми про співпрацю з тими кандидатами, хто підтримує  Вимоги підприємців.

6. Громадським організаціям підприємців постійно проводити моніторинг виконання Меморандуму та зобов’язань по втіленню в життя «Нової моделі ведення бізнесу в Україні».

7.Звернутися до ВРУ від підприємців Черкаської області з вимогою негайно прийняти ЗУ «Про механізм відклику депутатів усіх рівнів».

8. Відзивати Депутатів ВРУ  в разі невиконання взятих на себе зобов’язань.

9. Доручити Раковій О.Ф. організувати засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Черкаському міськвиконкомі.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт