п'ятниця, 09.06.2023

Звернення до голови Черкаської обласної адміністрації Тулуба С.Б. стосовно вимог підприємців

Звернення

до голови Черкаської обласної адміністрації Тулуба С.Б.

від учасників мітингу протесту підприємців міста Черкаси та Черкаської області, який відбувся 26.12.2012 року.

Шановний Сергію Борисовичу!

Ми, учасники акції протесту звертаємося до Вас, як представнику Президента України в Черкаській області. В зв’язку з тим, що листи та телеграми, які ми направляємо до Януковича В.Ф. з різних проблемних питань, до Президента не доходять, а затримуються в кабінетах чиновницького апарату і ми получаємо відповіді підготовлені чиновниками за підписами Керівників управлінь та Радників Президента. Тобто реальний стан підприємництва в Україні Президенту не відомий. Тому просимо Вас , шановний Сергію Борисовичу, особисто довести до Президента України наші вимоги:

І. Підтримати відміну Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних», № 3454 – VI, та внесення змін до Закону України «Про захист персональних даних» , № 2297 –VI.

ІІ. Ініцюювати введення мораторію на застосування штрафних санкцій до 01.01.2013 року щодо виконання податкового законодавства на період адаптації Податкового Кодексу України.

ІІІ. Підтримати зниження ставок єдиного соціального внеску які б складали 18.1 – 20.2%, взявши за основу пропозиції ВГО «Фортеця» які в даний час розглядаються в Уряді. (Пропозиції додаються).

А також просимо Вас передати Президенту України наше звернення та Резолюцію мітингу протесту підприємців Черкаської області. (звернення та резолюція додаються)

 

З повагою,

За дорученням учасників мітингу – протесту

Голова ЧМПО ЧОП «Солідарність»

Голова Ради підприємців Черкащини О.Ф.Ракова

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт