неділя, 01.11.2020

Акція: Чи вдасться підприємцям м. Ватутіне захистити життя голови Ватутінської місцевої спілки підприємців?

Україна

Ватутінська міська  незалежна спілка підприємців

 

 ПРЕС-РЕЛІЗ                                                                                                                                                         20 жовтня 2011 р.

ЧИ ВДАСТЬСЯ ПІДПРИЄМЦЯМ М.ВАТУТІНЕ ЗАХИСТИТИ ЖИТТЯ ГОЛОВИ МІСЦЕВОЇ СПІЛКИ ПІДПРИЄМЦІВ?

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:: (050) 4421742 (контактна особа Тростянська Ганна Василівна).

20 жовтня 2011 р. біля стін Генпрокуратури о 10.00г, МВС України о 12.00г та адміністрації Президента України о 14.00 г.  можна  побачити підприємців  та депутатів з невеликого міста Ватутіне, що на Черкащині. Що змушує  підприємців та депутатів їхати до  столиці?

Підприємці м. Ватутіне бажають захистити життя голови своєї спілки підприємців Ганну Тростянську. Депутат міської ради Ганна Тростянська неодноразово звертала увагу депутатів міської ради на факти корупції та зловживання високопосадовцями міста (продаж паркової зони, надання переваг у підприємницькій діяльності близьким родичам чиновників, тощо). Наприклад, державною виконавчою службою міста на основі виявлених депутатом Тростянською Г.В. фактів безоплатного використання комунального майна сином міського голови, наклала арешт на майно останнього за спричинений борг до міського бюджету. 

За свою правозахисну та антикорупційну діяльність Ганна Тростянська отримувала неодноразові погрози від невідомих осіб по телефону, їй розбивали вікна квартири, малювали хрести на дверях, а в квітні 2011 р. вона получила листа, в якому невідома особа написала власноруч «не угомонишься – получишь в морду кислотой». Їй присилали sms з образами. Її звернення до правоохоронних органів міста та області з цього приводу ситуацію не виправили. Весь цей час її охороняли по черзі колеги з її громадської організації.

09 серпня 2011 р. о 18.00 під час розмови з виборцем біля власного будинку Ганні Тростянській на очах у її сусідів невідомий молодий чоловік наніс тяжкі тілесні ушкодження.

Міліція затримала злочинця, який дав свідчення про замовника нападу, що свідчило про причетність цього замовника до залякування депутата міської ради щодо антикорупційного розслідування. Однак, через декілька днів міліція випускає зловмисника, який змінює свої свідчення. Звернення громадськості до обласної прокуратури, МВС України в Черкаській обл. губернатора нічого не дали. До відповідальності замовника цього злочину так і не притягнено. Тому підприємці бояться за життя своєї колеги.

Отже, хоча влада постійно говорить, що для розвитку підприємництва створює нові можливості, бореться з корупцією, однак, підприємці, особливо в депресивних містах, таких як м. Ватутіне, цього не відчувають. Сьогодні поки що в таких містах чітко проявилися лише загрози, принесені  новим керівництвом міста. І пов'язано це не тільки із зменшенням рівня споживання населення у маленьких містечках, але і зі збільшенням рівня корупції.

Тому підприємці міста Ватутіне вважають всі розмови про боротьбу з корупцією не більше, ніж пустими словами, за якими насправді криється посилення корупції та розправа над тими, хто намагається корупції протистояти.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт