п'ятниця, 09.06.2023

Звернення до Міністра внутрішніх справ України щодо переслідування Тростянської Г.В.

від "___" вересня 2011 р.

Міністру внутрішніх справ України

Могильову А.В.

Шановний пане Міністре!

     Ми, керівники громадських організацій малого та середнього бізнесу України  стурбовані тим, що міліція не захищає порядних людей, а виконує замовлення недобросовісних ділків, які під видом депутатів присвоюють собі те, що належить територіальній громаді.

     Так у м. Ватутіне Черкаської області міський голова  виступає за відведення  паркової зони під приватний бізнес, надає комунальне майно своєму сину-підприємцю, який заборгував міському бюджету за оренду цього приміщення 18 тисяч гривень. На даний час провів через сесію міської ради рішення, яким депутати  надали, на нашу думку , можливість уникнути сплату цих коштів до бюджету, зобов’язавши його  зробити ремонт. Проти цього активно виступає депутат Ватутінської міської ради, голова Ватутінської незалежної спілки підприємців Ганна Тростянська, яка дуже заважає реалізації корупційних планів посадових осіб.  Тростянська Г.В. неодноразово зверталася до губернатора нашої області, до прокуратури  з проханням перевірити факти корупції, які мають місце в м. Ватутіне.  Не зважаючи на те, що УДСБЄЗ УМВС України в Черкаській області надав відповідь, що рішення про відведення землі під парковою зоною є незаконним, рішення залишилося в силі і в цій зоні продовжується  будівництво.

     І як наслідок  09.08.2011р. в місті Ватутіне був скоєний замах на її життя. Молодий чоловік  побив її в дворі за місцем її проживання, де вона чекала на свого виборця. Це сталося у 18-00 годині при свідках. Бив по голові так, що вона втратила свідомість. І тільки крики та втручання сусідів спасли їй життя. Не зважаючи на те, що з моменту побиття пройшло вже більше місяця, у неї  ще дуже поганий стан здоров’я: сильний головний біль, тошнота, головокружіння.

     Перед цим, 20.04.2011р. їй надійшло письмове попередження, 13.05.2011 р. по телефону невідомий погрожувати їй а потім скинув СМС. Копію листа та фото СМС додаємо. Всі ці попередження були зафіксовані у Ватутінському відділенні УМВС України в Черкаській області. Дякуючи начальнику Ватутінського  віділення МВ УМВС України в Черкаській області Малюші П.Г. та його підлеглим, був затриманий злочинець, який її побив. Сам злочинець зізнався у скоєному та показав як він виконував злочин та назвав замовника. Слідчими органами Черкаської області  було взято під варту виконавця, а  названого замовника  не було затримано для проведення слідства. Через три доби  був звільнений з під варти затриманий, якій виконував замах на життя  Тростянської Г.В.

На даний час  невідомі молоді хлопці продовжують переслідування її, як біля дому так і в місті і продовжуються телефоні дзвінки, про що Тростянська Г.В. повідомляла начальника Ватутінської міліції в усній формі. Підприємці самі  по черзі її охороняють та супроводжують при пересуванні по місту.

Ми вважаємо що в державі діє не Верховенство права , а беззаконня. Цьому треба зробити край.

Тому ми вимагаємо від Вас, шановний пане Міністре, взяти цю справу під особистий контроль, та притягти до відповідальності замовника і виконавця, а також слідчі органи, які не об’єктивно розслідують цю справу, та забезпечити професійну особисту  охорону Тростянській Г.В.  Небезпека життю у Ганни Тростянській продовжує існувати і вона не може вільно пересуватися та виконувати свої обов’язки, як депутат міської ради та голова Спілки підприємців. Чекаємо на Вашу відповідь, яку надати за адресою:  ЧМПО ЧОП «Солідарність», бул. Шевченко 266/1 офіс 505. М. Черкаси, 18000

З повагою,

Голова ЧМПО ЧОП « Солідарність»                                                О.Ф.Ракова

Голова Уманської Ліги підприємців                                                 Л.Т. Кравчук

Голова Черкаського Союзу промисловців

та підприємців                                                                                 П.О.Чернявський

Співголова Черкаського бізнес – клубу                                            В.Г.Чепелуха

Голова Чернігівської профспілки «Єдність»                                  С.К. Жимолостнова

Виконавчий директор ЧОГО «АНГО»                                             А.І.Рекун

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт