п'ятниця, 30.10.2020

На Білоцерківщині відбулась зустріч податківців з громадськістю

Налагодження ефективних партнерських відносин з платниками податків, громадськими організаціями є пріоритетним завданням сучасної податкової служби. Для сприяння цьому податківці Білоцерківщини постійно проводять зустрічі з громадськими організаціями регіону, трудовими колективами та інші подібні заходи.

В березні місяці поточного року в Білоцерківській ОДПІ відбулася зустріч з представниками малого бізнесу м. Біла Церква за участю начальника Білоцерківської ОДПІ Титарчука В.В., заступника начальника Васецького В.А. та запрошених представників керівного складу пенсійного фонду, приватних підприємців міста на чолі з Головою Спілки дрібних підприємців Яценко Л.С.

Відкриваючи захід, Титарчук В.В. наголосив, що сучасна політика податкової служби України, направлена на запровадження партнерських відносин між платниками податків та податківцями, в основі якої лежить компроміс між інтересами платників податків і держави. Лише взаєморозуміння та партнерські відносини з платниками податків сприятимуть виконанню поставлених завдань та наповненню бюджету держави.

Ознайомив присутніх, що з метою створення комфортних умов та розширення переліку послуг, що надаються платникам податків, з урахуванням їх потреб та побажань, спрощення процедури їх надання та відповідно зменшення часу та вартості виконання платниками податків податкових зобов'язань у ДПС України створено електронні сервіси для платників податків, що функціонують на веб-сайті ДПС України (www.sta.qov.ua) «Єдина база податкових знань», „Пульс податкової-", «Черговий по країні»,«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», тощо.

Проінформував про створення Центрального офісу з обслуговування великих платників податків при Державній податковій службі України. Стратегічною метою даного проекту є забезпечення адекватності сплати податків і зборів великими платниками податків шляхом удосконалення управлінської структури ДПС, розробки і впровадження нових стандартів адміністрування і надання податкових сервісних послуг за рахунок створення прозорих, рівних умов ведення бізнесу, максимального спрощення бюрократичних процедур, що мінімізує ризики наповнення державного бюджету.

На даний час керівництвом Білоцерківської ОДПІ вирішується питання створення єдиного Центрального офісу на Білоцерківщині, що вдосконалить існуючі механізми податкового супроводу й контролю і, в кінцевому результаті, дасть змогу досягти розумного балансу між інтересами великого бізнесу й держави.

Під час зустрічі було окреслено шляхи подальшої співпраці податкової служби, пенсійного фонду, підприємницьких структур та громадських організацій в напрямку виконання завдань щодо забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку підприємництва в регіоні на 2012 рік, легалізацією виплати заробітної плати, тощо. Також, численні питання стосувалися сплати єдиного соціального внеску. З цими питаннями зверталися платники податків до керівництва пенсійного фонду.

Під час зустрічі платники податків мали змогу отримати відповіді на питання, що стосуються застосування податкового законодавства.

За оцінкою присутніх зустріч вдалася цікавою та змістовною. Вона сприяла розвитку головного пріоритету роботи податкової служби України - наближенню до платників податків та вдосконаленню партнерських відносин з громадськими організаціями.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт