середа, 06.07.2022

Проект рішення Київської міської ради "Про деякі питання провадження торговельної діяльності в тимчасових спорудах", підготовлений Київською міською державною адміністрацією

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

Х СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ 

_________№___________

ПРОЕКТ

Про деякі питання провадження

торговельної діяльності в

тимчасових спорудах

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 № 854, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 08.07.96 № 369 зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23.07.96 за № 372/1397, Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 № 218, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 20.08.2002 за № 679/6967, з метою сприяння здоровому способу життя, попередження вживання серед населення алкогольних напоїв та тютюнових виробів і впорядкування продажу цих товарів, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати місце торгівлі, розміщене у тимчасовій споруді торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, не визначеним для продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

2. Взяти до відома, що відповідно до статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» підставою для анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами є порушення вимог статті 153 цього Закону щодо продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років або у не визначених для цього місцях.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям вжити заходів щодо виявлення місць, в яких здійснюється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів з порушенням вимог пункту 1 цього рішення та скласти відповідний перелік.

4. Звернутись до Державної податкової служби у м. Києві щодо анулювання ліцензій на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктам господарювання, що порушують вимоги пункту 1 цього рішення.

5. Просити Державну податкову службу у м. Києві припинити видачу ліцензій на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктам господарювання всіх форм власності, торговельні об’єкти яких розміщені в місцях, визначених у пункті 1 цього рішення.

6. Головному управлінню промислової, науково-технічної та інноваційної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) враховувати вимоги цього рішення під час укладання договорів про сплату пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою м.Києва.

7. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з правоохоронними органами міста Києва, у разі порушення суб’єктами господарювання вимог пункту 1 цього рішення, забезпечити припинення діяльності, в тому числі шляхом демонтажу, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Києві.

8. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

9. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради  «Хрещатик».

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг та постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Заступник міського голови –

секретар Київради                                                                                    Г. Герега

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт