середа, 22.03.2023

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій», підготовлений Державною податковою службою України

На сайті Державної податкової служби України опублікований проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій» згідно якого пропонується змінити порядок надання статусу неприбутковості НУО.
Даний порядок вимагає ретельного аналізу зі сторони громадських організацій, вважають експерти. «Одразу кидається в очі, що в цьому порядку не визначені чіткі терміни надання статусу неприбутковості неурядовим організаціям», – Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства.
Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються до 24 жовтня 2012 р. на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, ДПА України, Департамент оподаткування юридичних осіб Управління адміністрування податку на прибуток та податкових платежів – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Консультації щодо проекту наказу можна отримати за телефоном:
247-33-59 (Боліла Раїса Іванівна).
Обговорення проекту наказу проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»
(http://civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/index).

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт