понеділок, 18.12.2017

Які штрафні санкції передбачені для підприємців у 2-й групі за надання послуг бюджетним організаціям та платникам податку на прибуток?

Я ПП працюю на дгугій групі оподаткування. Можу я надавати послуги по ремонту ферм  сільськогосподатським підприємствам, які працюють на фіксованому сільськогосподарському податку і не є платниками податку на прибуток. Які штрафні санкції до 2 гр. спр. сист. оподаткуваня можуть бути застосовані при наданні послуг бюджетним організаціям і організаціям, які є платниками податку на прибуток. Вдячний заранше.


Доброго дня. Суб’єкти другої групи платників ЄП можуть надавати послуги виключно спрощенцям та/або населенню. Сільськогосподарські підприємства працюють на фіксованому сільськогосподарському податку, що регулюється Главою 2 ПКУ. Надаючи послуги с/г підприємствам Ви будете належати до 3-ї групи платників єдиного податку.
Якщо суб’єкт другої групи надає послуги суб’єктам, що не зазначені в пп.2 п.291.4. ст.291 ПКУ, то до нього буде застосовано штрафні санкції у розмірі 15% від доходу, отриманого за ці послуг (п.293.4. ст.293 ПКУ).

З повагою, Дмитро Куценко
юрист Всеукраїнського об’єднання
малого та середнього бізнесу «Фортеця»

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт