п'ятниця, 09.06.2023

Звернення Громадської ради при Полтавській ОДА

ГРОМАДСЬКА РАДА

при Полтавській обласній державній адміністрації 

вул. Жовтнева, 45, к. 117. м. Полтава, 36014, тел. (05322) 7-17-05

E-mail: gr_polt_oda@i.ua, Web: http://www.adm-pl.gov.ua/main/6295.htm

 

Президенту України

Януковичу В.Ф.

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

 

Комісія Громадської ради при Полтавській ОДА з питань економічного розвитку, бюджету та підприємництва, на прохання підприємців, розглянувши проблеми малого та середнього підприємництва у Полтавській області звертається до Вас з наступним:

Сьогодні більшість підприємців в Україні не можуть сплачувати єдиний соціальний внесок у тому розмірі, який є зараз.

Саме висока ставка єдиного соціального внеску заганяє підприємців в тінь, а роботодавців змушує платити заробітну плату в конвертах або взагалі не оформляти трудові відносини.

Без значного зниження розміру єдиного соціального внеску детінізація праці не відбудеться. Це негативно впливає на поповнення пенсійного фонду, на розвиток малого підприємництва та на соціальний захист населення.

Кабінетом Міністрів України у травні 201 1 року було створено робочу групу по зниженню ставки єдиного соціального внеску, а підприємці внесли законопроект по зниженню ставки до базової 18,1%, компенсаторами якої буде детінізація та ефективне використання коштів соціальної підтримки.

Виконання запропонованої Вами Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» можливе тільки при зниженні ставки єдиного соціального внеску, без якого розвиток малого підприємництва, детінізація заробітних плат, поповнення пенсійного фонду та інших фондів соціального страхування не відбудуться, а значить і програма приречена на провал.

Враховуючи вище вказане пропонуємо Вам прийняти рішення для зниження ставки єдиного соціального внеску до базової 18,1% від мінімальної заробітної плати.

 

З повагою,

Голова Громадської ради B.C. Голуб

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт