середа, 06.07.2022

Звернення Голови осередку ГО "Фортеця" у м. Києві та Київській області Бойко С.Я. до Президента України щодо підтримки законопроекту №1877 від 29.01.2015 року

Президенту України

П.О. ПОРОШЕНКУ

Шановний Пане Президенте!

28.12.2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77-VIII, метою якого задекларовано детінізацію заробітних плат громадян, але прийняті зміни жодним чином не сприяють його меті, а навпаки призведуть до збільшення кількості підприємців, які виплачують заробітну плату «в конвертах». А також до збільшення корупційної складової коли штрафи передбачувані цим законом  будуть заощаджуватися у кишенях нечесних чиновників.

Осередком Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» у м. Києві та Київський області проведено обговорення прийнятих змін до законодавства, за результатами якого підготовано узагальнену позицію бізнесу, яку було направлено на розгляд депутатам Верховної Ради України, та яку відображено у зареєстрованому у Верховній Раді України проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб» від 29.01.2015 року реєстр. №1877.

Зважаючи на погіршення економічної активності українців та скорочення кількості робочих місць прийняття зазначеного законопроекту надасть можливість представникам малого та середнього бізнесу продовжити свою господарську діяльність, завдяки чому буде сплачуватись єдиний соціальний внесок та наповнюватись Державний бюджет України.

В зв’язку із вищезазначеним, просимо Вас врахувати позицію представників малого та середнього бізнесу України та підтримати необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб» від 29.01.2015 року реєстр. №1877.

З повагою,

Голова місцевого осередку

ГО «ФОРТЕЦЯ» у м. Києві та

Київській області                                                                                 Світлана БОЙКО 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт