середа, 06.07.2022

Підприємці Києва захистили колегу

Будяков Анатолій - лідер підприємців на Диміївському ринку міста Києва, активіст Майдану, член ГО "Фортеця".

24 березня 2014 року, на території ринку, на Будякова Анатолія було скоєно напад Гаджиєвим Д., після чого Анатолій подав заяву до Голосіївського районного управління ГУ МВС України м. Києва про скоєння проти нього злочину.

Як згодом стало відомо, Гаджиєв Д. після скоєння злочину також звернувся до міліції з заявою, нібито щодо вчинення проти нього злочину Будяковим Анатолієм.

Протягом трьох місяців заява Анатолія Будякова залишалась без розгляду, а за результатом розгляду заяви Гаджиєва Д. органи досудового слідства порушили кримінальне провадження та передали справу до суду.

20 червня 2014 року Головою місцевого осередку ГО «Фортеця» в м. Києві та Київській області Світланою Бойко, біля приміщення Голосіївського районного управління ГУ МВС України м. Києва, організовано акцію протесту, в зв’язку із незаконним діями співробітників органу досудового розслідування.

Лише в результаті проведеної акції слідчими Голосіївського районного управління ГУ МВС України м. Києва заява Анатолія Будякова була належним чином розглянута та розпочато досудове розслідування по справі.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт