середа, 06.07.2022

Фортеця вимагає врегулювати питання МАФів з урахуванням інтересів підприємців

image2_copyПредставники ГО «Фортеця» взяли активну участь в засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики. На порядку денному розгляд петиції щодо знесення малих архітектурних форм (МАФів) біля станцій метро та у підземних переходах міста Києва. Відповідна електронна петиція набрала 10 123 голоси і прийнята до розгляду.

Голова осередку ГО «Фортеця» у м. Києві та Київській області Світлана Бойко стала на захист підприємців. На засіданні комісії вона зазначила, що тимчасові споруди повинні стояти згідно норм ДБН: - «Демонтаж МАФів призведе до скорочення робочих місць, недоотримання податків до місцевого бюджету, а також присутня корупційна складова: замість кіосків будуть стояти столи, які «кришуватимуть» силовики».

Фортеця вважає, що дане питання має бути чітко врегульовано, розроблені зрозумілі та прозорі правила гри для усіх власників тимчасових споруд. Представники малого та середнього бізнесу повинні спокійно працювати, створюючи тим самим робочі місця та наповнюючи бюджет. Влада має забезпечити умови для безперешкодного проведення підприємницької діяльності.

Натомість сьогодні в Києві та інших містах України почалися масові утиски підприємців, які проводять вуличну торгівлю. Все частіше надходять скарги від підприємців щодо рейдерського захоплення їх власності, пошкодження майна. Водночас, вони не отримують захисту від правоохоронних органів.

Фортеця стоїть на захисті підприємців і буде захищати їх у законний спосіб!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт