неділя, 01.11.2020

Звернення Голови Об'єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава Балицького І.Ц. до Полтавського міського голови щодо зменшення розміру єдиного податку для ІІ групи до 10%

Полтавському міському голові

Мамаю Олександру Федоровичу

 

Шановний Олександре Федоровичу!

Об'єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава, яке є колективним членом ВО «Фортеця», звертається до Вас з приводу ситуації, яка склалася внаслідок прийняття Верховною Радою України Державного Бюджету на 2017 рік. Згідно Державного Бюджету на 2017 рік, мінімальна заробітна плата складатиме 3200 грн. У відповідності до Податкового Кодексу України, розмір єдиного податку, який сплачують підприємці, які перебувають на другій групі спрощеної системи оподаткування значно зросте. В Полтаві розмір єдиного податку другої групи спрощеної системи оподаткування, згідно рішення прийнятого Полтавською міською радою, складає 20% мінімальної заробітної плати. Таким чином, розмір єдиного податку для другої групи підприємців-спрощенців складатиме 640 гривень на місяць. Таким чином, податок збільшиться більш, як в два з половиною рази.

Зважаючи на те, що разом з єдиним податком зростуть податок на прибуток, єдиний соціальний внесок, військовий збір, таке зростання фінансового навантаження зможуть витримати не всі підприємці.

Задля недопущення зменшення кількості підприємців, найманих працівників та надходжень до міського бюджету міста Полтави, об'єднання підприємців малого бізнесу м. Полтави звертається до Вас, шановний Олександре Федоровичу, з пропозицією, щоби Ви, як міський голова, внесли на розгляд сесії міської ради, на якій буде розглядатися бюджет міста Полтави на 2017 рік, пропозицію щодо зменшення до 10% розміру єдиного податку для підприємців, які обрали другу групу спрощеної системи оподаткування.

Переконані, що така Ваша позиція збереже джерела існування для багатьох полтавців, сприятиме недопущенню зростання соціальної напруги, сприятиме посиленню Вашого, Олександре Федоровичу, авторитета в місті.



З повагою,

голова об'єднання підприємців

малого бізнесу м.Полтава                                          І.Балицький

 

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт