п'ятниця, 09.06.2023

Резолюція Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу

Резолюція

Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу 

07 квітня 2011 року                                                                     м. Київ

 

Ми, делегати Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу, обговоривши стан та умови ведення малого та середнього бізнесу в Україні, зазначаємо, що вони є незадовільними та стимулюють корупцію. Реалізація Урядом реформ не відповідає інтересам середнього класу в Україні, що підтверджується «громадянським вето» на ряд урядових законопроектів.

Проведення реформ, започаткованих Президентом України,  можливе виключно за підтримки їх підприємцями малого та середнього бізнесу, а тому повинні проводитись з врахуванням позиції підприємців,  найманих працівників та споживачів.

З метою вирішення проблемних питань, які накопичились у підприємницькому середовищі та недопущення знищення важливої  частини економіки України, вважаємо за необхідне:

  1. Ініціювати проведення економічної та фінансової оцінки результатів запровадження податкової реформи для малого та середнього бізнесу, а також національного опитування про умови здійснення підприємницької діяльності малим та середнім бізнесом у першому кварталі 2011 року.
  2. Звернутись до Верховної Ради України та Президента України щодо термінового прийняття у травні 2011 року закону про відміну обов’язкової сплати єдиного соціального внеску самозайнятими підприємцями, зменшення розміру єдиного соціального внеску до 18,1%, про скасування штрафних санкцій за несплачені у 2010 році пенсійні внески підприємцями за себе, а також про внесення змін до Податкового кодексу України.
  3. Звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Національного банку України та Кабінету Міністрів України про необхідність проведення у другому кварталі 2011 року спільного засідання перших осіб держави, керівників органів виконавчої влади на місцях з підприємцями та їх представниками для визначення напрямків та шляхів розвитку економічної системи України та областей, а також забезпечення сплати податків усіма верствами населення, в тому числі наближеними до влади.
  4. Звернутись до Президента України з пропозицією щодо створення у першому півріччі 2011 року Національної комісії України з питань регуляторної політики та підприємництва та передати при цьому проект Указу Президента «Про затвердження Положення про Національну комісію України з питань регуляторної політики та підприємництва» для забезпечення дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування законодавства по регуляторній та дозвільній політиці і ліцензуванню.
  5. Організувати у першому півріччі 2011 року спільну роботу підприємницьких об’єднань, профспілок та асоціацій по напрацюванню майбутньої економічної моделі та Стратегії розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, яка стане складовою частиною Стратегії розвитку економіки України та забезпечить вихід економіки з тіні, в т.ч. легалізацію оплати праці.
  6. Забезпечити захист та інформування підприємців про законодавчо надані їм права та унеможливити використання підприємницького руху в Україні в особистих інтересах політиків.
  7. Провести наступний Всеукраїнський З’їзд малого та середнього бізнесу у вересні 2011 року.
 

Пошук на сайті

Вхід на сайт