неділя, 05.02.2023

Фортеця продовжує відстоювати позицію підприємців

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» постійно та системно відстоює права, інтереси та позицію підприємців, з Податкового майдану 2010 року.

Всупереч інтересам економіки України та сподіванням підприємців, на сьогодні запроваджено облік запасів для окремих товарів на спрощеній системі оподаткування та звітності, введено РРО для більшості малого бізнесу, чим по суті знищено запроваджений у 1998 році єдиний податок.

За таких обставин «ФОРТЕЦЯ» готова долучатися до обговорення, опрацювання та розробки виключно тих проєктів, які повністю направлені тільки на позитивні зміни умов ведення підприємницької діяльності.

Вважаємо, що в сьогоднішніх складних обставинах для бізнесу представники підприємців мають право презентувати, підтримувати чи розробляти тільки ті проєкти, в яких немає жодного негативу для будь-кого з українських підприємців та немає збільшення витрат на ведення бізнесу.

Готові до співпраці та об’єднання зусиль з усіма, хто налаштований на спільне формування в Україні достойних умов ведення підприємницької діяльності через створення можливостей, а не тиску чи примусу.

_1_copy_copy

_2_copy_copy_copy_copy

_3_copy

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт