вівторок, 06.12.2022

ВГО "ФОРТЕЦЯ" дякує Березівському сільському голові та депутатам Березівської сільської ради Житомирської області за підтримку підприємців!

13 грудня 2021 року Березівська сільська рада Житомирського району Житомирської області прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні представники підприємців звернулися до депутатів Березівської сільської ради з пропозицією винести на розгляд чергової сесії Березівської сільської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Березівському сільському голові Яромову Михайлу Валентиновичу та депутатам Березівської сільської ради за підтримку малого бізнесу!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт