вівторок, 06.12.2022

ВГО "ФОРТЕЦЯ" дякує міським головам і депутатам Шосткинської та Роменської міських рад за підтримку підприємців!

09 грудня 2021 року Шосткинська міська рада прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Також 10 грудня 2021 року Роменська міська рада підтримали відповідне рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні представники підприємців звернулися до депутатів своїх міських рад з пропозицією винести на розгляд сесії відповідної міської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Шосткинському міському голові Нозі Миколі Петровичу та депутатам Шосткинської міської ради, а також Роменському міському голові Стогнію Олегу Анатолійовичу та депутатам Роменської міської ради за підтримку малого бізнесу!


 

Пошук на сайті

Вхід на сайт