вівторок, 06.12.2022

ВГО "ФОРТЕЦЯ" дякує Голопристанському міському голові та депутатам Голопристанської міської ради за підтримку підприємців!

_viber_2021-12-09_18-36-51-90430 листопада 2021 року Голопристанська міська рада прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні представники підприємців області звернулися до депутатів Голопристанської міської ради з пропозицією винести на розгляд чергової сесії Голопристанської міської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Голопристанському міському голові Бабичу Олександру Володимировичу та депутатам Голопристанської міської ради за підтримку малого бізнесу!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт