четвер, 09.02.2023

ВГО "ФОРТЕЦЯ" дякує Черкаському міському голові та депутатам Черкаської міської ради за підтримку підприємців!

25 листопада 2021 року Черкаська міська рада прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні Ракова Ольга Федорівна, Голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки "СОЛІДАРНІСТЬ", Голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнського об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» звернулася до депутатів Черкаської міської ради з пропозицією винести на розгляд чергової сесії Черкаської міської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Розгляд даного проєкту рішення на черговій сесії Черкаської міської ради ініціював депутат Черкаської міської ради Пустовар Владислав Володимирович. Проєкт рішення було підтримано більшістю депутатів Черкаської міської ради.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Черкаському міському голові Бондаренку Анатолію Васильовичу та депутатам Черкаської міської ради за підтримку малого бізнесу!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт