четвер, 09.02.2023

ВГО "ФОРТЕЦЯ" дякує Чернігівському міському голові та депутатам Чернігівської міської ради за підтримку підприємців!

_viber_2021-11-25_14-21-44-46525 листопада 2021 року Чернігівська міська рада прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні Ірина Березинець, голова ГО «Сяйво Сіверщини», голова Чернігівського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» та Наталя Кохан, заступник голови «Чернігівської профспілки підприємців», член Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ», звернулися до депутатів Чернігівської міської ради з пропозицією винести на розгляд чергової сесії Чернігівської міської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Розгляд даного проєкту рішення на черговій сесії Чернігівської міської ради ініціював секретар Чернігівської міської ради Ломако Олександр Анатолійович. Проєкт рішення було підтримано 36 з 37 депутатами Чернівгівської міської ради.

Завдяки підприємцям міста Чернігова, які вийшли сьогодні під стіни міської ради, та Ірині Березинець, Оксані Базар, Світлані Жимолостновій та Наталії Кохан, які відстоювали інтереси підприємців на сесії міської ради, депутати підтримали звернення про відтермінування РРО не менше як на один рік, замість 6 місяців, запропонованих самими депутатами міської ради.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Чернігівському міському голові Атрошенку Владиславу Анатолійовичу та депутатам Чернігівської міської ради за підтримку малого бізнесу!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт