четвер, 09.02.2023

ВГО «ФОРТЕЦЯ» дякує Сумському міському голові та депутатам Сумської міської ради за підтримку підприємців!

_viber_2021-11-24_12-41-36-18424 листопада 2021 року Сумська міська рада прийняла рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку».

Напередодні Світлана Іченська, голова Спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області, голова Сумського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ, звернулася до депутатів Сумської міської ради з пропозицією винести на розгляд чергової сесії Сумської міської ради проєкт рішення «Про направлення звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку», підготовлений ВГО «ФОРТЕЦЯ».

Розгляд даного проєкту рішення на черговій сесії Сумської міської ради ініціював депутат Сумської міської ради, директор ТОВ «Центральний ринок м. Суми» Галаєв Расул Магомед-Шарипович. Проєкт рішення було підтримано більшістю депутатів Сумської міської ради.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» дякує Сумському міському голові Лисенку Олександру Миколайовичу та депутатам Сумської міської ради за підтримку малого бізнесу!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт