вівторок, 28.09.2021

Члени ГО "Фортеця" взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва

Члени Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Олександр Сніховський та Олександр Пліва взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва під головуванням Дмитра Романовича, яке відбулося 18 листопада 2019 року.

Вони висловили позицію ГО «Фортеця» щодо наступного:

- збільшення оборотів на єдиному податку;

- виключення обліку товарів;

- незастосування РРО;

- врахування оплати через термінали як отримання коштів на банківський рахунок;

- посилення представництва малого бізнесу в Координаційній раді регіональними лідерами та інші питання на користь малого та середнього бізнесу.

Новим аргументом в дискусії на користь позиції ГО «Фортеця» є Указ Президента України від 17.10.2019 року №761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців».

Наступне засідання Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва відбудеться на наступному тижні. Готуємо проект змін. Пропозиції просимо надсилати у вигляді таблиці (чинна редакція та редакція змін, що пропонуються) на електронну пошту prodanop@ukr.net 23 листопада 2019 року.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт