середа, 01.04.2020

Засідання Міжвідомчої робочої групи з РРО 16.11.2018 року

16 листопада 2018 року відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг при Міністерстві фінансів України.

В ході засідання учасниками було підсумовано результати роботи МРГ та обговорено подальші напрямки діяльності.

Зокрема, учасниками було підтримано створення трьох підгруп в середині МРГ та обговорено ряд організаційних питань:

1. Підгрупа методологічного супроводження та нормативного забезпечення. До завдань підгрупи належить надання виновку про повноту документів, поданих виробниками/постачальниками новітніх моделей комплексів та висновку про включення/відмову у включенні новітніх моделей комплексів до Переліку новітніх моделей комплексів.

2. Технічна підгрупа. Завданням підгрупи є дослідження дотримання вимог щодо здійснення фіскальних функцій новітніми моделями комплексів та надання підгрупі №1 експертної оцінки.

3. Підгрупа з питань обробки та захисту інформації. До завдань даної підгрупи належить оцінка дотримання новітніми моделями комплексів вимог щодо передачі та захисту інфрмації та передача до підгрупи №1 експертної оцінки для розгляду питання щодо включення/відмови у включенні новітніх моделей комплексів до Переліку.

Учасників МРГ було повідомлено, що найближчим часом документи, які були опрацьовані та підтримані робочою групою на попередніх засіданнях (http://fortetsya.org.ua/projects/other-projects/14162--190918-), будуть оприлюднені на сайті Міністерства фінансів України для їх громадського обговорення.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт