середа, 22.05.2019

Зустріч Міністра фінансів з бізнесом “Дeржава та бізнeс: як усунути перешкоди?”

31 травня 2018 року у приміщенні Міністерства фінансів України відбулась відкрита зустріч Міністра фінансів України О.Данилюка з бізнесом на тему: “Дeржава та бізнeс: як усунути перешкоди?”.

Участь у зустрічі від ГО "Фортеця" взяли Андрій Манжелій, Дмитро Видолоб, Олександр Пліва, Володимир Рева та Лілія Пустовойт.

Спікерами заходу виступили:

- Олександр Данилюк, Міністр фінансів України

- Ганна Дерев'янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації

- Катерина Глазкова, Виконавчий директор Спілки українських підприємців

- Тетяна Прокопчук, Віце-президент Американської торгівельної палати

- Софія Арасланова, Українська рада Бізнесу

В рамках зустрічі обговорили питання спрощeння оподаткування, боротьби з корупцією, автоматизації процeсів на митниці та у податкових органах.

У своєму виступі Міністр озвучив реформи, які вже вдалося провести та напрямки подальшої роботи Міністерства, зокрема поступовий перехід на загальне впровадження електронних сервісів, розширення адміністративних послуг, які можна буде отримати за допомогою мережі Інтернет, впровадження можливості сплати податків за допомогою мобільного додатку, запровадження єдиного казначейського рахунку для сплати податків, об'єднання звітності ПДФО та ЄСВ та ін.

Окрім цього, О.Данилюк повідомив учасникам, що на урядовому комітеті 31.05.2018 року було розглянуто та погоджено проект постанови Уряду, якою передбачається можливість застосування бізнесом гаджетів у якості реєстраторів розрахункових операцій.

_

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт