четвер, 23.05.2019

Інформація про діяльність ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" 20-31 березня 2017 року

Протягом 20-31 березня 2017 року на Хмельниччині відбулось низка подій, які були спрямовані на захист та підтримку малого та середнього бізнесу та підприємництва в цілому, які стали можливі за ініціативи громадської організації "Асоціація Хмельницьких ринків".

22 березня 2017 року на сесії Хмельницької міської ради, за ініціативою ГО "Асоціація Хмельницьких ринків", було прийнято звернення Хмельницької міської ради до Президента України та Голови ВРУ щодо термінової необхідності розгляду та прийняття законопроекту №5711, який спрямований на значне зменшення необґрунтовано завищених штрафних санкцій для суб’єктів підприємницької діяльності.

155527_copy

23 березня 2017 року Хмельницька обласна рада прийняла комплексне звернення до керівництва держави, проект якого було підготовлено ГО "Асоціація Хмельницьких ринків", з вимогою термінової підтримки та збереження МСБ в Україні та на Хмельниччині зокрема.

1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy

2_001

2_002

28 березня 2017 року в малій залі засідань Хмельницької обласної ради профспілок відбувся брифінг для представників регіональних ЗМІ за участю члена Правління ГО "Фортеця", виконавчого директора ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" О. Сніховського, Голови Ради територіального відділення "Асоціації платників податків України" у Хмельницькій області Р. Семківа, голови ХОО Всеукраїнської профспілки працівників, підприємців торгівлі, громадського харчування та сфери послуг В. Краєвського, керівника сектору ДРС України у Хмельницькій області Д. Трачука щодо актуальних проблем, шляхів збереження МСБ в країні та його підтримка регіональними представницькими органами влади.

29 березня 2017 року за ініціативою та запропонованим проектом порядку денного ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" відбулась нарада керівників та власників ринків, торгових майданчиків та торгових рядів з посадовими особами виконавчого комітету Хмельницької міської ради та управління торгівлі.

222

_copy_copy_copy_copy

Учасниками наради було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються функціонування та розвитку інфраструктури ринків міста в 2017 році та співпраці міської влади та ринків щодо розвитку та підтримання їх інфраструктури, проведення ремонтних робіт по асфальтуванню, водопостачанню, поліпшенню мережі освітлення, проведення ремонтних та профілактичних робіт на ринках під час весняно-літнього періоду, легалізації осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на ринках з порушенням законодавства, підтримання  належних умов для роботи СПД на ринках міста, проблематики діяльності СПД, які працюють на спрощеній системі оподаткування та інші питання.

За підсумками наради, модератором якої виступила ГО "Асоціація Хмельницьких ринків", було прийнято низку рішень та узгоджень з важливих питань підтримки, розвитку інфраструктури ринків м. Хмельницького, взаємодії адміністрацій ринків та СПД, що працюють на ринках.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт