неділя, 27.05.2018

НБУ знизив граничну суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб

Постановою Правління Національного банку України "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210" від 25.11.2016 року № 407 знижено  граничну суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб з 150 тис. грн. до 50 тис. грн. з 04.01.2017 року.

Постановою передбачено граничну суму розрахунків готівкою між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня в розмірі 50 тис. грн., а також фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 50 тис. грн.

Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 50 тис. грн., шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (у тому числі у депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті).

Безготівкові розрахунки можуть здійснюватися без обмежень і банки зобов'язані забезпечити безготівкові перерахування на вимогу клієнтів у повному обсязі.

Гранична сума розрахунків готівкою підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня залишається незмінною і становить 10 тис. грн.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт