вівторок, 26.10.2021

Відбувся Всеукраїнський З'їзд малого та середнього бізнесу
21 вересня 2015 року відбувся черговий Всеукраїнський З'їзд малого та середнього бізнесу, участь у якому взяли більше 400 делегатів з усіх областей України.

Модератором заходу виступила народний депутат України, Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Продан О.П.

На З'їзді з доповідями виступили: Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус, заступник Міністра фінансів України Макеєва О.Л., заступник Голови Державної регуляторної служби України Мірошніченко О.М. та народні депутати Кужель О.В., Козаченко Л.П.

Учасниками З'їзду було обговорено питання порядку денного та озвучено найактуальніші проблемні питання діяльності малого та середнього бізнесу, а також запропоновано шляхи для їх вирішення. Зазначені акценти за результатами заходу було вирішено включити до Резолюції Всеукраїнського З'їзду малого та середнього бізнесу, що стане ключовою вимогою підприємців України до влади та до її політики в напрямку підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва.

 

Матеріали З'їзду:

"Акт з питань малого бізнесу" для Європи 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про впровадження в Україні принципів "Акту з питань малого бізнесу" для Європи"

Проект Резолюції Всеукраїнського З'їзду малого та середнього бізнесу

Пропозиції учасників З'їзду до проекту Резолюції

Резолюція Всеукраїнського З'їзду малого та середнього бізнесу 21.09.2015 року

 

 


 

Пошук на сайті

Вхід на сайт