п'ятниця, 09.06.2023

Дівчинці терміново потрібна допомога

 

Шановна п.Оксано!!

Життєві обставини змусили нас, звичайних людей доброї волі, звернутися до Вас про допомогу!

Можливо, ви подумаєте, що це знову якісь шахраї і люди, які просто хочуть виманити грошей... Однак, якби не історія нашої маленької львівяночти, ми би до Вас не зверталися.. Самборська Аліна -3 роки, Україна, м.Львів. Діагноз: пухлина мозку Хордома (РАК) Маленькій Алінці 3 рочки, а у неї така страшна хвороба! Яка не чекає ні хвилинки! На жаль, час не в нашу користь! Лікарі кажуть, що лікування можливе тільки за кордоном - малятку терміново необхідна операція! Ті лікарі, які проводили обстеження розводили руками - не можуть нічим допомогти! Часу було мало, стали шукати клініку, яка швидко змогла б прийняти на операцію. Угорська клініка змогла прийняти і провела операцію 29.09.2014, в реанімації Аліночка перебувала тиждень. У жовтні 2014 була зроблена гістологія та підтверджений діагноз хордоми, вкрай небезпечна пухлина, Рак. Виписали додому (10.10.2014) і дали рекомендації шукати клініку, в якій є протонова терапія, як найкращий спосіб вилікувати дитину з таким складним діагнозом! Зараз остання надія на німецьких лікарів! Вони погодилися провести операцію з видалення пухлини, з подальшою протоновой терапією! Сума до збору близько 100 тис. Євро!

Клініка прийме дитину на операцію, як тільки ми перерахуємо на рахунок необхідну суму, а протонова терапія буде проходити там же, але в іншій клініці! Без протонової терапії немає сенсу проводити операцію, так як пухлина росте дуже швидко, дитина зараз у вкрай важкому стані! На даний момент, ми вже змогли транспортувати дівчинку в Німеччину. Проте, грошей вистачає лише на декілька днів перебування у клініці.

Терміново потрібно зібрати ще близько 80 000 євро. Це дуже велика сума. І нам, простим волонтерам, ця сума є непідвладною і ми змушені просити усіх добрих людей про допомогу!!

Ми знаємо, що Ви небайдужий до чужих бід, тому просимо про будь-яку Вашу допомогу!!!!!

Не подумайте,що це шахрайство!!!!!! Ось дані, підтверджуючі це : emoji-127384

Реквізити для допомоги: http://vk.com/topic-75555134_31125936

emoji-127384 Група: https://vk.com/club75555134 , Документи: https://vk.com/album-75555134_200789173

 

ДОПОМОЖІТЬ ВИЖИТИ НАШІЙ ДІВЧИНЦІ !!!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт