Дівчинці терміново потрібна допомога
вівторок, 21.08.2018

Дівчинці терміново потрібна допомога

 

Шановна п.Оксано!!

Життєві обставини змусили нас, звичайних людей доброї волі, звернутися до Вас про допомогу!

Можливо, ви подумаєте, що це знову якісь шахраї і люди, які просто хочуть виманити грошей... Однак, якби не історія нашої маленької львівяночти, ми би до Вас не зверталися.. Самборська Аліна -3 роки, Україна, м.Львів. Діагноз: пухлина мозку Хордома (РАК) Маленькій Алінці 3 рочки, а у неї така страшна хвороба! Яка не чекає ні хвилинки! На жаль, час не в нашу користь! Лікарі кажуть, що лікування можливе тільки за кордоном - малятку терміново необхідна операція! Ті лікарі, які проводили обстеження розводили руками - не можуть нічим допомогти! Часу було мало, стали шукати клініку, яка швидко змогла б прийняти на операцію. Угорська клініка змогла прийняти і провела операцію 29.09.2014, в реанімації Аліночка перебувала тиждень. У жовтні 2014 була зроблена гістологія та підтверджений діагноз хордоми, вкрай небезпечна пухлина, Рак. Виписали додому (10.10.2014) і дали рекомендації шукати клініку, в якій є протонова терапія, як найкращий спосіб вилікувати дитину з таким складним діагнозом! Зараз остання надія на німецьких лікарів! Вони погодилися провести операцію з видалення пухлини, з подальшою протоновой терапією! Сума до збору близько 100 тис. Євро!

Клініка прийме дитину на операцію, як тільки ми перерахуємо на рахунок необхідну суму, а протонова терапія буде проходити там же, але в іншій клініці! Без протонової терапії немає сенсу проводити операцію, так як пухлина росте дуже швидко, дитина зараз у вкрай важкому стані! На даний момент, ми вже змогли транспортувати дівчинку в Німеччину. Проте, грошей вистачає лише на декілька днів перебування у клініці.

Терміново потрібно зібрати ще близько 80 000 євро. Це дуже велика сума. І нам, простим волонтерам, ця сума є непідвладною і ми змушені просити усіх добрих людей про допомогу!!

Ми знаємо, що Ви небайдужий до чужих бід, тому просимо про будь-яку Вашу допомогу!!!!!

Не подумайте,що це шахрайство!!!!!! Ось дані, підтверджуючі це : emoji-127384

Реквізити для допомоги: http://vk.com/topic-75555134_31125936

emoji-127384 Група: https://vk.com/club75555134 , Документи: https://vk.com/album-75555134_200789173

 

ДОПОМОЖІТЬ ВИЖИТИ НАШІЙ ДІВЧИНЦІ !!!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт