субота, 10.06.2023

Необхідна фінансова допомога дівчинці на лікування

Добрий день шановна пані народний депутат Оксана Продан, я Дяченко Ніна мама  тяжко хворої дитини-інваліда Дяченко Катерини Олександрівни,дуже прошу Вас допомогти мені зібрати кошти для лікування та реабілітації закордоном моєї доньки. Катруся народилася у велике церковне свято Різдво Христове 07.01.2006 року, недоношеною з вагою один кілограм,зростом 36 см, та з важким ішемічно-гіпоксичним ураженням центральної нервової системи. Внаслідок цього їй було поставлено діагноз – тяжка форма ДЦП, подвійна геміплягія. Щоб було зрозуміліше, хочу поясніти, що всі м’язи дитини, абсолютно всі, які тільки є в людині, завжди знаходяться в напруженні, вони ніколи не відпочивають, дитина  лежить мов натягнута струна, в м’язах від постійної  напруги виробляться  кислота,  як після тяжких фізичних навантажень. Навіть прості рухи зігнути ручку, чи ніжку супроводжуються  фізичним болем, дитина кричить, так  як відчуває постійний біль. Зараз Катерині 9 років, але вона не сидить, не ходить, не розмовляє. Незважаючи на це вона добре реагує на близьких людей, батьків, бабусь і взагалі всіх хто про неї піклується. Взагалі попри тяжкий  стан Катруся дуже емоційна дитина вона любить посміхається, коли слухає музику, чи грається з музичними іграшками, дуже любить слухати казки, телевізор, її цікавить все, що робиться навколо неї. Також любить спостерігати за своєю маленькою сестричкою коли та навколо неї бігає та бавиться іграшками. Катруся теж хоче так побігати, погратися разом з нею, але внаслідок хвороби не має такої можливості. Кожного дня дівчинка продовжує відчувати постійний біль, від простих рухів, інколи біль такий нестерпний, що Катя просто лежить і кричить, і не може заспокоїтись. Уявіть собі восьмирічну дитину, яка вже повинна піти в школу,  а замість цього кричить голосом новонародженої дитини. Це нестерпно. Я ніколи не опускала руки,  проходили неодноразово реабілітацію в таких українських клініках як: «Міжнародна клініка відновного лікування в м. Трускавець», « Медичний центр реабілітації дітей з органічними ураженнями ЦНС в м. Києві», в Одеському реабілітаційному центрі  “Майбутнє», проходили  дельфіно-терапію, та навіть кололи діспорт. Використані всі методи офіційно та не офіційної медицини, крім цього раз в місяць обов’язково робимо  курс масажу, щоб не було великих контрактур та атрофії м'язів та  займаємось ЛФК постійно вдома для зменшення м’язового тонусу, за 8 років лікування хвороби  перепробували дуже багато різноманітних методик лікування, рефлексотерапій, різні ліки, трави, але процес одужання йде дуже повільно.
Я борюсь за свою дитину, але інколи мені стає так боляче, що я просто плачу, разом з нею. Якби не підтримка близьких мені людей я напевно зійшла б з розуму.Зараз в мене з’явилась надія, якщо навіть не на повне одужання дитини, то значною мірою полегшить її страждання, можливо навіть, що вона буде розмовляти – це лікування стовбуровими клітинами. Ця новітня методика і спеціалізована інтенсивна традиційна китайська реабілітація зможуть зробити чудо і, якщо і не вилікувати, максимально адаптувати дівчинку у суспільстві.Можливе це лікування для нас остання надія на одуження Катрусі .Для цього потрібно робити операцію – підсадку стовбурових клітин, вивчивши та проаналізувавши інформацію, я дізналася, що такі операції дітям проводять в Німеччині та Китаї, але в Німеччині це коштує настільки дорого, що я навіть не маю надії зібрати такі кошти. Я зупинила свій вибір на Китаї, зв’язалася з лікарями через інтернет,  ознайомившись з історією хвороби, проаналізувавши  аналізи, вивчивши зйомки МРТ, нам повідомили, що Катерина є підходящим кандидатом для лікування стовбуровими клітинами та реабілітації після проведення яких у Катрусі знизиться м’язовий тонус, а це означає, що їй не буде боляче рухатись і вона потихеньку навчиться сидіти, повзати, збільшиться мовний запас і я почую довгоочікуване слово мама  та навіть склали план лікування.  Клініка виставила попередній рахунок 13000  доларів,це тільки за лікування та проживання плюс до цього потрібні, ще кошти на авіопереліт, візи, харчування, послуги перекладача, ліки,які на протязі півроку призначать постійно приймати після  операції-підсадки , для підтримання ефекту лікування. Це все  виходить 15000 доларів понад 200 000грн,з допомогую небайдужих людей 1000 долларів ми назбирали,залишилось ще 14000 долларів, на жаль за весь період  лікування, я та моя сім’я використала майже всі свої фінансові ресурси,  я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за  другою дитиною якій  2 роки, соціальну допомогу, яку я отримую на дитину-інваліда вистачає тільки на оплату масажиста, підгузки, ліки  та деякі предмети побуту, чоловік отримує  невелику пенсію за вислугу років за яку ми харчуємося.   Та взагалі, це не під силу ні одній   середньо статистичній сім’ї в Україні.
Тому я звертаюсь до Вас з проханням про допомогу,так як будь який Ваш внесок допоможе мені у зібранні цієї великої суми щоб, полегшити страждання моїй дитині, та максимально швидко зібрати необхідну суму для лікування моєї донечки Катрусі.   Допоможіть будь ласка  чим   з можете.

Мій телефон +380637638076 Ніна Дяченко- мама Катрусі

Ось ссилка  сюжету про Катюшу в ТСН канала 1+1

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення: лікування Дяченко Катерини
Отримувач: Дяченко Н.О.
Номер картки: 5168742013056167

Щиро дякую, з повагою  Ніна Дяченко!

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт