четвер, 02.02.2023

Родина звертається по допомогу

Змушена звернутись до Вас по допомогу через скрутні обставини, в яких опинилась моя родина. Нещодавно нам (мені, чоловіку та двом нашим малим дітям) довелось пережити пожежу. Через загоряння проводки ми фактично позбулися оселі, приміщення квартири майже повністю вигоріло. Тепер вимушені жити в друзів, діти, учні молодших класів,  перебувають у родичів, довго не зможуть відвідувати школу.

Нам життєво необхідно відновити придатний для життя стан нашого помешкання. На жаль, ми не маємо достатніх для цього коштів, хоча й, звісно, обоє працюємо. Тому дуже просимо Вас про БУДЬ-ЯКУ матеріальну допомогу, вона буде для нас відчутною, й дуже нам допоможе. Потребуємо також і дитячий одяг та взуття, дитячі іграшки, книги, ігри. Розміри одягу і взуття для дітей такі:

-       дівчинка:  зріст – 128 см, взуття – 31 р.

-       хлопчик - зріст – 138 см, взуття – 35 р.

Ми розуміємо, що зараз скрутний час переживають дуже багато українців, що загроза іноземного вторгнення є дуже великою, й все ж, просимо допомогти тих, хто здатен це зробити.

Усі деталі і обставини, що ймовірно зацікавлять, Ви зможете з’ясувати за телефоном: 063-150-02-20 (чоловік, Сергій Колядич).

З повагою і надією

Наталія Колядич

 

Відео та інформація про пожежу в квартирі:

http://www.kyiv.mns.gov.ua/news/2964.html

http://www.epochtimes.com.ua/ukraine/events/pozhezhniki-operativno-zagasili-zagoryannya-v-zhitlovomu-budinku-kieva-115245.html

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт