п'ятниця, 09.06.2023

Необхідна допомога

 

Громадському об’єднанню підприємців «Фортеця» Продан Оксані Петрівні

Дідух Ігор Іванович

смт. Неполоківці, вул. Садова 8, пошт, інд,593000 Кіцманський р-н,

Чернівецької обл. конт. тел. 0660799704

 

ШАНОВНА ОКСАНА ПЕТРІВНА!

Звертаюсь до Вашого Милосердя, з великим болем в душі та надії на вашу допомогу .В нашу сімю прийшов страшний діагноз «РАК» .

Тарновецька Наталя Василівна, - моя мати, в якої виявлено рак - молочної залози. Про що було повідомлено нам лікарем онко - лікарні та запропоновано обстеження: пройти променеву терапію, операцію та хіміотерапію.

Мама працює медрестратором в сільській медичні установі з заробітною платою менше 800 грн. З якої вистачає тільки на прожиток, іншого заробітку в нас немає.

29.07.13 року пухлину було видалено разом, з ближніми лімфатичними вузлами. В одному із них знайдено ракові клітини, окрім самої пухлини(метастаз). Після операційний стан матері на даний час відмічено - появи анемії. Падіння гемоглобіну - до 70 від 82.,

Якісна хіміотерапія лікування, та всі витрати на процедури дуже дороговартісні для нашої родини. Через 3 тижні повинно початись хіміотерапевтичне лікування. Також разом з тим будуть необхідні припарати для серця, та печінки , для подолання негативних наслідків хіміотерапії - принцип якої простий убивати слабкі клітини - в т. ч. ракові клітини, зокрема.     Знайома лікувалась від подібної ж хвороби, на що їй поміг син з закордону... лікування обійшлось в 5 тис у. о., та щомісячно потрібно для лікування 300-500 грн.

Рідний батько(мій) розлучився та залишив нас, коли мама хворіла ще в юності та відмовилась від лікування. Хвороба прогресувала ще (1986 р.).

Крім того згідно гістохімічного аналізу пухлини - вона важко «стийнятна» до гормонів, та лікування. Досвідчені лікарі роз’яснили, що пухлина була агресивна, розвивалась фактично за місяць, і якщо хоча б ми не звернулись вчасно то результати виявились плачевні.

Пухлина була виявлена 16-17 липня 2013 року, та рекомендовано негайне оперативне втручання, після чого буде направлена для реабілітації та після операційного відновлення на хіміотерапію(4-6 хімеотерапій - вартість якої складає від З до 12 тис. одна терапія) і можливо радіотерапію яка надається (безкоштовно).

Вартість хіміотерапевтичного лікування складає більше ніж 50.000 тис. грн. - ціна висока, я єдиний син не взмозі зібрати таку суму.

Будь-який день може стати особливим, якщо після нього серцю і душі буде що згадати. Потрібна всього лише одна крихітка щастя, яка осяє наш день не тільки тому, що ми самі її знайшли, а тому, що кому - то її подарували.

 

Моїй мамі всього 48 років , крім неї я нікого не маю з рідніших людей на цьому білому світі, я буду дуже Вам вдячний , якщо ви розглянете мого листа., та допоможите в складній для мене ситуації .

Прошу не відмовити мені у надзвичайно важкій для мого життя Допомозі!

Щиро Вам вдячний нехай Господь оберігає Вас в усьому.

Для перевода в гривне  по Украине на гривневый счет/карту Используйте следующие реквизиты:

Получатель: ПриватБанк

Наименование банка: ПриватБанк

Номер счета: 29244825509100

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Назначение платежа

Назначение платежа: Благотворительный платеж на карту # 5211 5373 0749 3739, Тарновецкая Наталья Васильевна, ИНН2372503900

Додатки:

  1. Копія виписки з онколі карні з призначенням Променево - хемеотерапевтичного лікування. - арк. 1  , арк. 2.
  2. Копія гістохімічного аналізу - 1 ар.
  3. Копія довідки про заробітну плату за 6 місяців. - l ap.
  4. Фото в лікарні. - 1 ар.

Дідух І. І

Тарновецька Н. В.

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт