субота, 10.06.2023

Підтримайте обдарованого юнака піаніста-композитора!

Ярослав Олійник талановитий піаніст-віртуоз випускник Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. За свою творчу кар'єру піаніст домігся чималих результатів. Став лауреатом I, II премій міжнародних конкурсів в Чехії, Італії, Німеччини, Франції, Іспанії, Україні. Отримав спеціальний диплом за віртуозне виконання на восьмих молодіжних Дельфійских іграх держав-учасниць СНД.

У 2016 році нагороджений дипломом лауреата та премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва в номінації – «творчі досягнення». Бере активну участь в благодійних концертах, в тому числі і в зоні АТО для  бійців Української армії в Луганській та Донецькій області.

Ярослав піаніст і композитор гурту «Територія світла». Виконавець класичної, джазової, поп, рок музики. Імпровізатор у різних стилях та напрямах.

28 січня 2017 року на Європейській площі в Українському Домі відбудеться великий сольний концерт фортепіанної музики за участю Ярослава Олійника та камерного оркестру!
Запрошуємо усіх підтримати обдарованого юнака, прийти на його сольний концерт, насолодитися чарівною музикою та отримати море позитивних емоцій.

Нижче за посиланням можна ознайомитися з програмою концерту, одним з авторських творів молодого композитора та придбати квитки онлайн.

https://kiev.karabas.com/koncert-fortepiannoj-muzyki

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт