неділя, 01.11.2020

Звернення до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Луганськ щодо незаконних направлень на перевірку

Луганське регіональне відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України


НАЧАЛЬНИКУ ВІДДІЛЕННЯ ФССНВВПЗУ

ВІДДІЛЕННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ

ФОНДУ в м. ЛУГАНСЬКУ.

«щодо повідомлення на планову перевірку

№4437/03 від 04.11.2011р ФОП АФАНАСЄВА В.Г.»ЗВЕРНЕННЯГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ Луганське регіональне відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України,

ЧЛЕНОМ ЯКОЇ Є ФОП АФАНАСЄВ В.Г. на Ваше «Повідомлення на планову перевірку №4437/03 від 04.11.2011 повідомляє Вам наступне:

1.Станом на 04.11.2011 року ПОСТАНОВОЮ №31 від 30.11.2010 року ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ скасовано ПОСТАНОВУ №36 від 12.07.2007 ро-ку, якою визначався порядок проведення перевірок, а саме розділом 8.

2. Перехідні положення прийнятого ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ забороняють у 2011 році проводити перевірки у суб'єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування.

3. ФОП АФАНАСЄВ В.Г. станом на 31.12.2010 року не мав заборгованості перед Фондом, а відповідно до п.3 п.7 VІІІ «Прикінцевих та перехідних положень «Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» він не має ніяких відносин з Фондом і ВВДФ у місті Луганську.

4. Стосовно достовірності про види економічної діяльності , то ця інформація є публічною: відповідно до ст.20 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 р. № 755-IV свідчення, які містяться в ЄДР є відкритими та загальнодоступними, за виключенням окремих даних, з цього приводу Міністерство юстиції України видало наказ №2009/5 від 19.08.2011 року про доступ до ЄДР фізичних та юридичних осіб і Ви маєте можливість переглянути види економічної діяльності ФОП АФАНАСЄВА В.Г у реєстрі.

По суті викладеного, керуючись Конституцією України статтями 22,40, законами України «Про об'єднання громадян», «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності», пропоную Вам в апеляційному порядку скасувати направлення на перевірку № 4437/03 до ФОП АФАНАСЄВА В.Г. І водночас повідомляємо Вас, що до перевірки Вас не допускаємо. У разі не згоди маєте звернутися до суду.

Крім того, повідомляємо Вам наступне, що копія Вашого направлення спрямовано до КМУ для отримання письмових роз'яснень, стосовно дій ВІДДІЛЕННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ в м. Луганську, які вважаємо без підставними і підпадають під корупцію.

Про своє рішення і вмотивовану письмову відповідь прошу надати в п'ятиденний термін до адреси громадської організації: 91011, м. Луганськ, Чайковського,45

Додаток: копія свідоцтва, та спрощену систему оподаткування, копія звіту за 2010 рік

З повагою,

голова Луганського регіонального відділення Спілки

підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України,

член Ради Спілки України, член комітету малого та середнього

бізнесу при ТПП України, член ТППУ,

член ради Луганської регіональної ТПП

В.І. БОГАЧЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт