Пропозиції підприємців м. Миргород до законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу"
вівторок, 14.08.2018

Пропозиції підприємців м. Миргород до законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу"

Зауваження до Закону України

Про внесення змін до Податкового кодексу України

 

Статтю 5 доповнити пунктом 5.1.1.

5.1.1. Суб'єкти малого підприємництва, які обрали спрощену систему оподаткування, у разі короткострокового припинення діяльності (хвороба, відпустка), підтвердженого відповідними документами (лікарняний лист, заява про відпустку) проводять сплату за ставкою 0 гривень на місяць (адже дохід від ососбистої підприємницької діяльності 0 гривень).

Статтю 7 доповнити пунктом 7.2.1.

7.2.1. Для платників податків, які працюють за цивільно-правовими договорами сплачувати за ставкою страхові внески на суму виплаченої нагороди в грошовому еквіваленті (адже при наймі працівника на один день на декілька годин сума мінімального страхового внеску знаяно більша ніж сума грошової винагороди по договору).

Статтю 8 доповнити пункти 8.3. та 8.9.

8.3. Доповнити абзацем

На спрощеній системі оподаткування перехід на більшу ставку податку відбувається за заявою з нового календарного місяця, а з більшої ставки на меншу за заявою з нового податкового (звітного) періоду (кварталу).

Адже в разі найму працівника на роботу на початку звітного періоду (кварталу) сплата більших внесків неможлива до кінця звітного періоду (кварталу), а отже і неможливий найм працівника.

8.9. Після слів "яка перебуває з ним у трудових відносинах" доповнити словами "по трудовому договору". Ця трактовка конкретизує форму договору трудових відносин, тому що за громадянсько-правовими договорами робітник може бути найнятий на один день або, навіть на годину, тому не доцільно витрачати час на оформлення довідки про трудові відносини з підприємцем (фіз. або юридичною особою).

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт