п'ятниця, 09.06.2023

КРЦ "Ділова ініціатива" щодо пропозиції Миколаївської профспілки «Єднання»

Шановні друзі, колеги з Єднання!

 

Сьогодні передзвонили мені три представника нашої Фортеці , які погодились з нашими пропозиціями, але  заявили,  що так само як ми не погоджуються з деякими пропозиціями Миколаївської профспілки «Єднання».

Нагадаю, що на попередньому засіданні Ради ВГО «ФОРТЕЦЯ» ми затвердили остаточний варіант нашого проекту змін до ПК,  якого всі ми маємо дотримуватись. Саме тому пропонуємо Миколаївської профспілці не відступати від нами ж прийнятих рішень щодо проекту  спрощенки, не продовжувати вже проведені нами дебати з цього приводу, особливо що стосується наступних питань:    

1) Пункт 291.2.2.: «фізичних осіб – підприємців, які надають в оренду земельні ділянки загальна площа яких перевищує 0,2 га, житлові приміщення загальна площа яких перевищує 100 кв. метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини загальна площа яких перевищує 300 кв. метрів» - всі ми наполягали на цьому.

Від цього відступатись не можна, тим більше що не тільки ми, а зараз і Мінфін і Київська обладміністрація це підтримують.

2) Нами  визначено перелік побутових послуг, його погоджено всіма і не слід його обмежувати, тим більше що запропоновані  Вами до вилучення п.п. 19; 26; 36  п. 291.1.4. – є дійсно побутовими послугами, та проводяться приватними підприємцями. Натомить,  пп.17 цієї статті застосовують единщики - приватні сільські ремісники, які займаються лозоплетінням, це теж виготовлення меблів за Кведом. Вони завжди працювали за Єдиним податком і цю категорію не слід позбавляти цього. За таке нововведення вони нам за не подякують. Великі виробники меблів – юридичні особи не підпадають під цю категорію і не зможуть працювати на упрощенке.

3) Повністю погоджуємось, що ритуальні послуги - п.п. 37 п. 291.1.4., дійсно мають бути вилучені з цього переліку побутових послуг. На це ми не звернули уваги, тому вважаю правомірним щоб вони працювати на загальної системі оподаткування. Оскільки, це великий тіньовий бізнес, який значно перевищую визначені нами обсяги.

4) Пункт 299.6 - за яким ми дійсно раніше пропонували запровадити безстрокову видачу свідоцтва платника податку. В цьому випадку потрібно передбачити  запровадження здачу свідоцтва  або необхідність відмітки про скасування дії свідоцтва у випадку переходу на загальну систему оподаткування. Оскільки, ми хочемо залишити всі свідоцтва у платника податку в якості підтвердження його стажу роботи, тощо. (читай: п. 299.9 Мінфіну, наш п.299.8.), вимагати безстроковості свідоцтва, в цьому випадку, мабуть не варто.

На підставі всього вище викладеного, просимо врахувати всі слушні зауваження та пропозиції, які йдуть на користь малому підприємництву.

 

З повагою: 

Президент КРЦ «Ділова ініціатива»                      / Коломієць Л.Г.

11.05.11 р.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт