субота, 10.06.2023

Пропозиції підприємця Богданова В.М. щодо проекту Мінфіну про спрощену систему оподаткування

 

Редакція Мінфіну

Редакція, що пропонується

Обгрунтування

294.4. Ставки податку для фізичних осіб, визначених у підпункті 291.1.3 пункту 291.1 статті 291 цієї глави, встановлюються у розмірі:

а) 3 відсотки бази оподаткування у разі сплати податку на додану вартість згідно розділу V цього Кодексу;

б) 5 відсотків бази оподаткування у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Змінити редакцію існуючих та додати нові п.п.:

а) для фізичних осіб, що використовують працю найманих працівників - 2 відсотки бази оподаткування у разі сплати податку на додану вартість згідно розділу V цього Кодексу;

б) для самозайнятих фізичних осіб без використання праці  найманих працівників - 1 відсоток бази оподаткування у разі сплати податку на додану вартість згідно розділу V цього Кодексу;

в) для фізичних осіб, що використовують працю найманих працівників - 4 відсотків бази оподаткування у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

г) для самозайнятих фізичних осіб без використання праці  найманих працівників - 3 відсотків бази оподаткування у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для самозайнятих фізичних осіб без найманої праці можливості отримувати дохід обмежені можливостями одної особи, тож ставки податків мають бути нижчими за тих, хто використовує найману працю.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт