четвер, 08.06.2023

Пропозиції ГО "Єдність підприємців", м. Бердянськ
Здравствуйте, уважаемая Оксана!

Здравствуйте, уважаемая Оксана! В последнее время наблюдается тенденция замены статуса рынков на торговые комплексы. При этом кроме названия ничего не изменяется. Поэтому мы просим изложить в подготовленном вами проекте раздела 14 ч 1 НК следующие статьи в такой редакции:

294.1  . Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку є календарний квартал.
295.1. Єдиний податок для мікробізнесу може застосовуватись за вибором суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи в разі відповідності його наступним умовам: здійснення підприємницької діяльності виключно у формі надання  послуг із здійснення ремонту на замовлення фізичних осіб, ремісництво або роздрібна торгівля без найманих працівників, з обсягом виручки до 150 розмірів мінімальних заробітних плат на рік.

Ставка єдиного податку для мікробізнесу становить 20-200 гривень на місяць.

299.5. Юридичні та фізичні особи-підприємці за результатами господарської діяльності протягом податкового (звітного) періоду подають до органу державної податкової служби декларацію суб’єкта малого підприємництва — платника єдиного податку до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.
Стаття 301.Прикінцеві положення.
 
...
 
3. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
...
               
Веремеев

4) у статті 9 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 38, ст. 315; 2001 р., № 7, ст. 34; 2002 р., № 5, ст. 32; 2005 р., № 1, ст  

 

  ...           

пункти 6 і 9 викласти у такій редакції:
6) під час продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами — підприємницями, яки здійснют облік відповідно до ст 299.1 Податкового кодекса.

якщо такі суб’єкти не здійснюють продаж підакцизних товарів (крім пива на розлив), за умови ведення такими особами книги обліку доходів;;

 
С благодарностью! 
Председатель  общественной орканизации "Єдність підприємців" г. Бердянск Г.Е. Веремеев
 

Пошук на сайті

Вхід на сайт