вівторок, 26.10.2021

Сьогодні так само, як і вчора

Азаров сказав «мы их экономически…», Терьохін підтримав: формування середнього класу в Україні гальмують політики

В Україні триває політичний тиск з метою не допустити формування в країні середнього класу, який не терпітиме влади, хоч якого кольору, котра не вміє ефективно керувати економікою держави. Про це, 13 листопада, під час прес-конференції «Антидержавна діяльність Пенсійного фонду України у фактах і цифрах» повідомив депутат Львівської міської ради, голова Асоціації платників податків Теодор Дяків.

Теодор Дяків нагадав, що колись Микола Азаров сказав «мы их экономически..». «Можна додати «задавім». Але я би не хотів, щоб тут звучала лише одна політична фігура з Партії регіонів. Я можу такі ж претензії висловити до Сергія Терьохіна, якому я особисто 30 листопада 2002 року пояснював, до чого приведе вимога сплати авансового внеску з податку на прибуток для підприємств спрощеної системи оподаткування. Власне, саме він спільно з Азаровим був ініціатором введення такого авансового платежу. В результаті лише 0,4% підприємств виплачують дивіденди. Але ми знаємо, що великі доходи мають 15% підприємств, малі і середні – 30-35%. Проте вони вимушені свої кошти, законно отримані на рахунок, красти через конвертацію. Це всім відомо», – додав Дяків.

«Для чого я приводжу ці приклади. Бо 1 січня 2004 року, вичерпавши всі політичні можливості тиску на спрощену систему, податкова служба передала естафетну паличку від Азарова і Терьохіна Пенсійному фонду», – зауважив Теодор Дяків.

 

Довідка

Асоціація платників податків та Асоціація роботодавців Львівської області скерувала до РНБО та Верховного Суду України звернення з обґрунтуваннями та пропозиціями щодо усунення порушень Конституції та законодавства України в діях Пенсійного фонду України, що стосуються підприємств спрощеної системи оподаткування. Водночас готується звернення до ВРУ, з конкретними пропозиціями та обґрунтуваннями відповідних норм закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва.

 

ДЖЕРЕЛО: ЩОДЕННИЙ ЛЬВІВ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт